Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy sráccal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy sráccal de kiderült hogy iszlám a vallása. Mit csináljak? Foglalkozzak a dologgal? Hagyjam ott?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 15:05
1 2
 1/17 eNerdzsy ***** válasza:
50%

Nincs azzal semmi gond.

Lehet bármilyen vallású, ha szimpatikus és jól elvagytok miért foglalkoznál különösebben "a dologgal" vagy miért ne találkozhatnátok?

2012. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Ha európai nő akarsz maradni,és kersesztény,akkor keress mást.
2012. jún. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2. válaszoló igazad van de annyi rosszat hallani. Algériából jött a srác oda valók a gyökerei.Nekem azt mondta hogy ő már ausztriába született ott is dolgozik.
2012. jún. 25. 15:16
 4/17 okoska31 ***** válasza:
84%

Rokonságban van ilyen példa, és pont Algériából származik a férfi (60 körül van már). Én csak hallomásból ismerem a sztorit ( azt gondolom sikerült kitalálni, hogy a feleség révén rokonom).

Hát, nehéz. Bár a férfi még valóban Algériában nőtt fel, és egyetemistaként járt hozzánk, amikor találkoztak, sok balhé volt. először a férfi és a leendő anyósék között, azóta pedig a közös gyerekekkel kapcsolatban a szülők egymás között, a gyerekek a szülőkkel.

Az eltérő vallást szerintem akkor lehet felvállalni, hogyha kellő a tolerancia, és az alkalmazkodó képesség mind a kettőtök részéről.

Ha pedig esetleg már családalapítási céllal is nézed a pasit, akkor jó még az elején tisztázni, hogy melyik országban, stb. stb. képzeli el az életét.

Azt ne kérd, hogy hagyja el a hitét ha vallásos, de azt igen, hogy tolerálja a Tiédet, és ne akarja rád kényszeríteni a saját vallásának elveit a nőkkel kapcsolatban.

2012. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
nem tálib?
2012. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kérdezd mámmeg nem tude véletlen egy kis Semtexet occsón vagy nem maradt véletlenűl egy-két kocka C4 régrül.
2012. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

4-esnek igaza van.


Nálam felejtős lenne a dolog, én nem vagyok elég "toleráns", az iszlám férfiak meg pláne nem azok.

2012. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom mennyire vallásos. Alkoholt fogyaszt.
2012. jún. 25. 15:41
 9/17 anonim ***** válasza:
47%

oszt mé' nem jó neked a magyar kolbász?

mit akarol te?

2012. jún. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat most néztem a kiírásomat.. Nem Algéria hanem Albánia a srác hazája.
2012. jún. 25. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!