Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vékony lányok már senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony lányok már senkinek se tetszenek?

Figyelt kérdés

Nem áll ki minden csontom,de elég vékony vagyok(170/55-nagyjából arányosan),és az a baj,hogy nem tudnám magam elképzelni kövérebben,mert hiába lenne "nagyobb a kereslet",akkor meg én nem lennék elégedett a testemmel,és akkor meg a gátlásossággal van a gond,pedig volt egy időszak,mikor próbáltam is hízni,de nem sikerült,csak 2-3 kg-t de már az se tetszett nekem igazából.(nem,nem akarok fogyni,szó nincs erről) Ráadásul azt látom mindenhol,hogy plus size modellek,meg nagy mellek(amivel nincs bajom máson,de nekem ahhoz máshova is hízni kéne,hacsak nem szilikon,de azt soha),stb... Szóval így már nem is tetszem egy fiúnak se?A belsőtől most tekintsünk el,úgy is a külső az,ami megfog,a belső csak megtart.:/:)

15/L


2012. jún. 25. 16:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
legtöbb férfinak a vékony lányoj tetszenek.
2012. jún. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 10.: milyen kedves.:DD de egye fene,mindenkinek ment a plusz.:)
2012. jún. 25. 17:09
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem mutatsz képet? Úgy lehetne eldönteni.

Amúgy rengetegen élnek-halnak a vékony lányokért, köztük én is, nyugi!

2012. jún. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

én mindig a vékony filigrán lányokat nézegettem, ők voltak a favoritok, aztán valahogy mégse ők lettek a hosszabb távon társaim. nem mindig a külső számít.

egyébként lehet, hogy annyira jól nézel ki, hogy nem mernek le/megszólítani, hisz biztos van már valakid ha annyira jól nézel ki!

2012. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A vékony lányok jók. Csak fiatal vagy még, tökre nem kell 15 évesen még csávó...
2012. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én a vékony csajokat szeretem.Nálam nyerő is lehetsz akár ;)))

De kicsit többet írhatnál magadról,de eddig nem rossz,jól hangzik.

2012. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!