Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Plíz adjon valaki tanácsot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plíz adjon valaki tanácsot?

Figyelt kérdés
Van egy jó fiú barátom..Most kitaláltuk,hogy esetleg jó lenne egy közös éjjelt eltölteni,minden kötöttség nélkül..Neki sincs senkije,és nekem sincs...Megbeszéltük,hogy semmi érzelem,csak szex és más semmi..De parázok,mert nem szeretném a barátságát elveszíteni,ahhoz túl fontos.Tudom,hogy nem "szeretnék" bele,mert csak barát kategória.Még is féllek ettől az egésztől.Mit csináljak?Bele menjek,és kockáztassak,vagy inkább áljak le időben?
2012. jún. 25. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:

A szex minden barátságot tönkre tesz. Ha azt akarod, hogy továbbra is barátok maradjatok, akkor ne menj bele.

De nem akarlak lebeszélni, azt csinálsz, amit akarsz.

2012. jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mehet a menet :P
2012. jún. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátság VAGY szex. Szexelni bárkivel lehet, de barátot nem olyan könnyű találni.
2012. jún. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a részéről sem alakulnak ki érzelmek akkor működhet. De honnan tudhatnánk ezt biztosan?
2012. jún. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"szexelni bárkivel lehet" Szerintem is=>


[link]

2012. jún. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk róla,h nem lesz "fellángolás" egyikünk részéről sem..de mi van ha még is?Pont ettől tartok
2012. jún. 25. 17:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez is egy élettapasztalat. A barátságok is sokszor azért alakulnak ki, mert egy környezetben vagy a másikkal (suli, meló, stb), és ahogy a környezet változik a barátságok is változnak.

Gondold végig, hogy évek múlva azt fogod jobban bánni, hogy megtetted, vagy azt, hogy nem próbáltad meg.

2012. jún. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!