Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mi tévő legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi tévő legyek légyszives tanácsot adjon valaki, hogy tudnám korigálni? Na szóval:

Figyelt kérdés

Éjszaka mindig mikor álmodok, akkor ragacsos lesz a gatya (ezt szebben nem tudtam irni) ez eleinte nem érdekelt, de most már igen hogy hajnali 2kor fel kell kelnem gatyát cserélni és kimosni a lompost. Mit tudnék ez ellen tenni, hogy éjszaka ne jöjjön rám ez?


F/16


2010. febr. 1. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

ezt magomlesnek nevezik...

de ugy latom egy lany jobban kell tudja mint egy fiu!

nincs mit tegyel. maszturbalj tobbszor. nem tudom

irany az urologus

2010. febr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Miket álmodsz?Mert ha olyanokat akkor természetes.
2010. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
néha nálam is van ilyen ilyesztően jó érzés,de ez csak akkor van ha már 2 hete nem rántottam rá...:)
2010. febr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
maszturbálj többet! :)
2010. febr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
forogj hármat, menj ki a hóba, és állj fejen addig, amíg nem látsz egy tevét
2010. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12:05-ös vagyok.Általában az álom az aznapi gondolatokat dolgozza föl, szal ha olyanokat álmodsz akkor vedd vissza magad.Idővel tod majd vmennyie kontrolálni, felébreszteni magad.Az hogy maszturbálj sokat nem tudom miért lenne célravezető.Egyszer nem csináltam még és nincs ehhez hasonló nekem sokszor.Sőt elég ritkán van, akkor is van hogy felébresztem magam.Amugy ha fecskét hordasz akkor nem lesz olyan gatya sokszor (tapasztalat) , boxernél ha volt nekem akkor sose úsztam meg :S
2010. febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Maszturbálj, és akkor nem kell este mosnod a gatyád.
2010. febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is segíts magadon.

De minden éjszakád így zajlik le? Vagy csak néha esik meg veled?

2010. febr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12:19es te egy ufonauta vagy?
2010. febr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
néha esik meg de idegesitő xD
2010. febr. 4. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!