Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz, ha egy csaj még 34 évesen szűz és úgy is szeretne majd férjhez menni?

Figyelt kérdés
Nem magamról van szó... főleg férfiak válaszát várom... :)
2012. jún. 25. 21:07
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
77%
Nem túl bölcs dolognak tartom
2012. jún. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
93%

nem gáz ha valaki szüzén akar férjhez menni. Sőt!! (ez akár még szexi is lehet!)

34 évesen szűz: gáz!

34 évesen szűz és a házasság még nincs kilátásban nagyon gáz!

Szűz és úgy fog a sírba menni kbaszotúl gáz!

az ember ha "különcködni akar" akkor tudja már, hogy abból hogyan kovácsolhat előnyt (mert ez akár előny is lehetett volna és már régen a "nagyővel"+ három gyerekkel lehetne. célcsoport a konzervatívok, ők bizony kölyköt akarnak!

"35 éves kor felet értelmes ember nem tervezz gyerek" szülész doki

kb 10 év múlva özvegy/elvált apukához majd hozzá mehet


21/f

2012. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
63%

21:52


Én is így gondolom, ezt már elszúrta, az egész életét, anyaságát

2012. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
81%
férfi vagyok, sztem jó ha így akar megházasodni! az sincs leírva sehol h X életkorig meg kell házasodni. mondjuk nem ártott volna azért előbb de még nincs veszve semmi.
2012. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem sincs még semmi veszve. Ráadásul ma már nagyon ritka, hogy huszonévesen köt valaki házasságot, ha egyáltalán köt.

Amúgy most már én is úgy vagyok, ha eddig nem sikerült, akkor a házasságig már nem is akarom elveszteni.

2012. jún. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
77%

Hát ha ninge potenciális férj jelölt,úszott az egész.. A gyermekvállalás meg aztán pláne.. 40 felett szülni.. Nem,hogy veszélyeztetett terhes lennél-ha teherbe tudnál esni- de megmarad-e a baba?! Ha igen,akkor meg már ebben a korban nem bírod az éjszakázásokat meg a gyerek után rohangálást.

Szerintem defektes,aki azért marad szűz mert a katolikus egyház ezt mondja.. A papok is házasodhatnak ha akarnak,mégis ki ellenőrzi le,hogy még soha nem jártak nőben? Nekem már az is elég elgondolkodtató ha valaki 20-23 fölött meg szűz. Akkor azt mondom,valami gáz lehet vele,hogy senkivel nem feküdt még le- de ha 30-40 fölött.. Az nem normális!!

2012. jún. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
96%
Senki nem mondta itt gyerekről is szó van.
2012. jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted egy hithű katolikus nem akar szülni? Elméletben a szex csak szaporodás céljából engedélyezett..
2012. jún. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
89%
Ha akarna, szerintem már intézkedett volna. Barátnőm is katolikus,mégsem akar.Lehetnek más okai is,hogy így áll a csaj,nemcsak vallás.
2012. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarna,intézkedett volna?? Hogyan ha szűz akar maradni a házasságig és nincs potenciális férj? Egy gyerekhez apa is kell..
2012. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!