Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz, ha egy csaj még 34 évesen szűz és úgy is szeretne majd férjhez menni?

Figyelt kérdés
Nem magamról van szó... főleg férfiak válaszát várom... :)
2012. jún. 25. 21:07
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám gáznak, inkább átgondolatlan döntésnek.


34 évig sose volt része a testi örömökben.

Ok, a római katolikus vallás szerint ez bűn, nah de miért is?


Másrészt remélhető csak hogy az ágyban összeillenek majd a párjával. Mert egy kapcsolatban igenis számít a szex!

Nekem volt olyan barátom aki tündéraranyos, totál jófej, humoros, művelt, rendes srác volt, de az ágyban nem működött a kémia részemről, ennyi is volt...


Mondjuk ha azt is úgy tervezik hogy nem szexelnek csak nagyritkán lehet túl lehet élni...


De azért én szeretnék valakivel naponta össze-összebújni és igazán jót szeretkezni - nem szexelni!

Mert az nagyon jó érzés.


Jah és igen, összeköltözni is azért érdemes házasság előtt mert jobban megismerik egymást és nem az esküvő után derül ki hogy nem lehet a másikkal meglenni egy tető alatt az idegesítő szokásai miatt...


Persze szép az ha valaki szűzen szeretne férjhez menni, de 34 év után... ez már inkább elvakultság.

A mai világ már nem olyan mint amikor ezek a "törvények" szokások születtek...

Akkoriban 14-18 évesen férjhez adták a lányokat és nem 34 évig voltak szüzek- a szerencsésebbek, a többit meg ugyebár vénlánynak csúfolták...

2012. jún. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
23%

Ja igen és hát az orvosi részéről nem is beszéltem.


Én minden rokonomat arra szorgalmazom hogy 30 éves kora előtt szüljön, vagy van aki már átlépte a 30-at de szeretne második babát, hogy húzzon bele...


Ennyi idősen már túl öregek a petesejtek...

és hát tudjuk hogy a Down-kórnak is ca. 30%-kal nagyobb az esélye 30 felett...


Mint írtam régen ez a szüzes dolog nem 34 éves korra volt tervezve, letudták 14-18 éves kor között az első gyereket aztán utána potyogtak az örökösök...


Tudni kellett volna hol a határ a vallás és a realitás terén...

2012. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
18%

17:54



"Tudni kellett volna hol a határ a vallás és a realitás terén..."


Egyetértek veled, a petesejtek elöregedtek, ilyenkor szülni már veszélyes

2012. júl. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
71%

Én is egyetértek. És hogy őszinte legyek nem is tudom sajnálni aki ilyen hülyeséget csinál.. persze tényleg hü de jó vallásos meg minden de ez már túlzás pont ez a " határ a vallás és a realitás terén." szóval,...nevetséges.


Ilyen hülyeségen elcseszni az életet, még meg is érteném ha valami komolyabb dolog lenne de eez. Amúgy nekem még ez tetszik "Akkoriban 14-18 évesen férjhez adták a lányokat és nem 34 évig voltak szüzek" :d ebbe eddig nem is gondoltam bele. Pedig tényleg, ma meg teljesen félreértelmezik az egészet. Mert most így belegondolok azt én is hallottam, tanultam? hogy régebben már 20 éves kor előtt összeházasították a lányokat. Szóval tök király.

2012. júl. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon elegem van a vallásból.Minden világvallásból.Ez a megtartóztatás hülyeség,az eredendő bűnnel,bűnökkel,pokollal együtt.Jézus tanítását teljesen félreértették.Ez egyfajta lelki nyomor,mint ahogy ez a nő is abban él,feltehetőleg.

Tényleg nem lehet egy nagy szám,ha még nem vette el senki.Ő tudja,tiszteletben kell tartani a döntését,de azért durva.

Sajnálom az ilyen embert.:/

2012. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
azzal hogy meg akarja tartani, férjhezmenetelig elvileg nincs baj (bár nekem fura, kicsit fejest ugrik így az ismeretlenbe), ellenben 34 évesenkicsit kései, még nem teljesen persze de ideje lenne már.
2012. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
59%

A gyereknek már bottal ütheti a nyomát. Abban meg szinte biztos vagyok,hogy egy korban hozzá passzoló,egészséges férfi félre fog lépni,amíg össze nem házasodnak. 1-2 évés jegyesség szex nélkül?? Nem ép dolog..

Az meg a másik,hogy ha a nagy ő-re vársz,nagy rá az esély,hogy hoppon maradsz, ha meg mindegy,csak vegyen már el valaki..nem nehéz kitalálni,mi lesz a vége.

2012. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
miért lenne gáz? csak a hipermodern gondolkodás szerint gáz, de ez a hipermodern gondolkodás több sebből vérzik. ebben a szexközpontú világban nem gondolnak bele sokan, miért is nem jó a szexközpontúság, nincs is idejük ebbe belegondolni ebben a rohanó világban, csak követik a trendet meg a vágyaikat, a kettő meg pont összepasszol, és azt hiszik, ezen kívül más nem is létezik a világon.
2013. febr. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
ez a nő nem azért tartja meg magát mert vallásos ,hanem mert buta. remélem 60 évesen megtalálja álmai pasiját ,és nekiáll gyermeket tervezni. hisz még lesz rá ideje.
2013. júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Hipszterlány válasza:
Kiégtem...
2013. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!