Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit erez az a ferfi aki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit erez az a ferfi aki, megbant valakit, vagy kihasznal egy not?

Figyelt kérdés

Mi meg benne vegbe, foleg hogyha tudja, hogy a masik szemved miatta. Tudja, hogy fontos volt a nonek az illeto ferfi sot egy par voltak egyszer es szerettek egymast es megis szandekosan kihasznlata ezt a noben, nagyon megsertette.

Az ilyennek nincs lelkiismeretfurdalasa ilyenkor?



2012. jún. 26. 15:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A saját tapasztalatom alapján azt mondom, hogy nincs lelkiismeret furdalása.
2012. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Te voltal hasznaltal ki valakit, vagy te voltal kihasznalva?
2012. jún. 26. 15:30
 3/17 anonim ***** válasza:

Mit erez az a no aki, megbant valakit, vagy kihasznal egy ferfit?


Mi meg benne vegbe, foleg hogyha tudja, hogy a masik szemved miatta. Tudja, hogy fontos volt a ferfinak az illeto no sot egy par voltak egyszer es szerettek egymast es megis szandekosan kihasznlata ezt a ferfiban, nagyon megsertette.

Az ilyennek nincs lelkiismeretfurdalasa ilyenkor?



Holita Laze válasza:

A saját tapasztalatom alapján azt mondom, hogy nincs lelkiismeret furdalása.


/ennyit a kérdésedről. Vannak sz@r emberek, ez nemtől független.

2012. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Engem használtak ki. És egy cseppnyi megbánást nem láttam soha a hős férfi szemében.
2012. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%

Miért azok a nők mit éreznek, akik viszik a házat, a kocsit, a gyereket?

Főleg, h általában a vagyonhoz nincs is közük, mert csak beleültek a jóba...

2012. jún. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Te, Lolita Haze teged aki kihasznalt az az exed volt?


Mert en talakoztam az exemmel es annak ellenre, hogy en nem akartam lefekudni vele o engem ravett nagyon nyomulosan minden ellenre, hogy en nem akartam leve agyba bujni semmi fele keppen lehamozta a ruhat rolam es betette ugyis, hogy loktem el tolem es mondtam szep szoval, hogy nem akarom ot, es tobbet szoba sem allt velem utanna ahogy megtortent. Semmi buntudat, hogy engem belerangatott akaratom ellenere es nem elveztem es nem kivantam ot.

2012. jún. 26. 15:36
 7/17 A kérdező kommentje:

En ezt a ferfit szerettem es o is engem 2.5 eves kapcsolatunk volt es utanna se veled se nelkuled kapcs. es feltekeny volt ram minden lepesemre, se massal nem lehettem se vele, ezert dontotem ugyhogy nem akarom tobbet a kozelembe szexualisan.


32 L

2012. jún. 26. 15:38
 8/17 anonim ***** válasza:
Semmit............. Nincs neki olyanja....
2012. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nagyon jol tudta, hogy mennyire szeretem es annak ellenre megtette, soha nem neztem volna ki belole ezt, hogy kepes egy olyan rendes fiu volt es erzekeny nem egy troger.Nagyon szep kapcsolatunk volt egyutt hihetettlen nagy szerelem es ragaszkodas volt az alapja a kapcsolatnak.

Minden esetre nagyot csalodtam benne.

2012. jún. 26. 15:41
 10/17 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is a barátom volt valamikor...csak aztán szépen mentette a bőrét és eltűnt a föld felszínéről. Eléggé mély nyomot hagyott bennem. Utána is találkoztunk, és igaz, bocsánatot kért, de a cselekedetei abszolút nem azt tükrözőik, hogy bármit is megbánt volna abból, amit tett...


Viszont amit veled csinált az a hülye, az nemi erőszaknak minősül. És följelenteném a helyedben.

2012. jún. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!