Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy idősebb férfi teccik nekem? A szomszédom méghozzá m már majdnem csorén is látott egy kis incidens miatt. Na meg elég jo fej, lehet vele beszélgetni. Tizenéves/L

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 22:35
 1/10 A kérdező kommentje:
#1 De igen te, hogy is lehetsz ennyire okos *-*
2012. jún. 26. 22:40
 2/10 anonim ***** válasza:
LoL xD besírtam az első kommentelőn :D szerintem Dr House-ra gondolt :D az is jó pasi
2012. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen incidens, elkelt a Lada?
2012. jún. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Mit tegyél? Vegyél a kezedbe egy hejesírási szótárt!
2012. jún. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
azt neked is ajánlom utolsó...
2012. jún. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem irónia volt azért írta így :) én is így szoktam, ha valaki helyesírási hibákkal küszköd
2012. jún. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

csorén is látott-ezt valaki fordítsa,kérlek.


Na hát az attól függ. 70 éves és bottal jár avagy 27 és független.Sok mindenen áll a dolog.

Az első mi volt?:)House <3

2012. jún. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
attól függ hány évesek vagytok pontosan. de most már engem is nagyon érdekelne, mi volt az az incidens :D
2012. jún. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
dikk há te vagyol az-é? gyer má általfele
2012. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok függ attól, hogy hány éves vagy. Tizenévesen lehetsz 18-19 is, meg 14 is. Ha az előbbi kategóriába tartozokl, akjkor irigylem a krapekot:) Szegezd neki a kérdést, és ha ő is benne van, akkor lesz néhány szép élményetek. Ha az utóbbi életkorban van, akkor azt mondanám, hogy korai még... A szomszéddal is, meg mással is....
2012. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!