Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magammal elhitet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám magammal elhitetni hogy jól nezek ki?

Figyelt kérdés

parszor hallottam innen-onnan, h helyesnek tartanak, nos en realista vagyok, szoval tudom h nem vagyok bunronda, de azer megis ketsegeim vannak a kulsommel kapcsolatban, ti hogyan hitetitek el magatokkal h jol neztek ki?

20/f



2012. jan. 5. 11:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
sportolj, érezd a siker ízét
2012. jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
anélkül nem állítanám biztosra,hogy jól nézel ki,hogy láttam volna képet
2012. jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
en nem allitom h jol nezek ki, sot :D csak vmien modszert akarok amivel be tudom magamnak meselni h az vagyok.
2012. jan. 5. 11:26
 4/17 Boti88 válasza:
ha tükörbe nézel és nem hányod el magad az már egy jó pont
2012. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Csinálj magadról egy jó fényképet, tedd ki facebookra, nézd meg minden nap....
2012. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az nem ér semmit, ha bemeséled magadnak. Csak duma, h az önbizalom számít, valójában az a lényeg a lányoknak, h tényleg jól nézel-e ki.
2012. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mondogasd magadban, hogy: jóképű vagyok, jóképű vagy, jóképű vagyok. Egy idő után el is fogod hinni.
2012. jan. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem, nem elhittetni magaddal, akkor csak beképzelt p*csa leszel, ami nem valami jó pont...


Egyszerüen elkell fogadni hogy hogy nézel ki, és akkor minden sokkal jobb lesz...

2012. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
sehogy...
2012. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez nekem sem megy, hiába volt pár lány, aki szerint helyes vagyok, meg hű de szép szemeim vannak, hát ez nekem semmit sem ért, azóta is egy undorító, ronda, törpének tartom magam.
2012. jan. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!