Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sok alvás jó módszer arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok alvás jó módszer arra hogy valakit elfelejtsek, vagy ez csak időhúzás, és még több idő mire elfelejtem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 02:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

?



inkább menjél aludni

2012. jún. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A legjobb módszer az, hogy....elfelejtettem.
2012. jún. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Aluggy el szépen Kis elvtárs! :-)
2012. jún. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem:) Mert az oké hogy ha sokat alszok,gyorsabban megy az idő,de ez nem biztos hogy egyenesen arányos azzal,hogy gyorsabban el tudom őt felejteni.
2012. jún. 27. 02:19
 5/11 lila nyuszi ***** válasza:
Igyál vagy szívj, elfelejted mit is kellene elfelejtened.
2012. jún. 27. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezen már túl vagyok,az utolsó lehetőségem az alvás.
2012. jún. 27. 03:44
 7/11 anonim ***** válasza:

Minél többet alszol annál kevesebbet élsz. Minél kevesebbet élsz annál kevesebbet érsz.

Remélem ki tudod bogozni a a választ.

Ha mégsem: Ne aludj többet mert lemaradsz az életről. Foglald el magad valamivel ami érdekel, és így könnyebb felejteni is.

2012. jún. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
semmi köze ehhez annak hogy mennyit alszol. 2 hét akkor is két hét ha átalszod, akkor is ha nem alszol. nem múlik attól gyorsabban. esetleg alvás közben nem gondolsz mindig rá. mondjuk álmodni álmodhatsz róla.
2012. jún. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csatlakozok ahhoz az érvhez, hogy ha sokat alszol, lemaradsz a saját életedről!

Másrészt viszont, minél többet alszol, az annál több álmot jelent és köztudott, hogy álmainkban általában mindaz megjelenik, amitől félünk vagy amire vágyunk, azaz így még többet "lennél" vele. :S

Mozdulj ki otthonról és elsősorban ne az legyen fontos, hogy más szeressen téged, hanem te saját magadat! Ezt mások is látni fogják rajtad és többen fognak érdeklődni irántad! :)

2012. jún. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szétfeszít az ideg,úgyhogy már aludni se tudok úgy néz ki:)Pedig hogy elterveztem,hogy most 1hónapig fel se kelek.De nem bírok nyugton maradni,mert ha eszembe jut hogy Ő esetleg jól érzi magát,beszélget mindenkivel,és semmi baja esetleg,meg tudnék őrülni.Marad a szenvedés meg a várakozás,hátha történik valami csoda.Az nekem nem elég hogy magamat szeretem:( Magammal nem beszélgetek el,és nem kérdezem meg,hogy hogy vagy,és nem mondogatom hogy szeretlek:(
2012. jún. 27. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!