Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk milyen esetben szemeztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk milyen esetben szemeztek többször is egy ismeretlen lánnyal? 21L

Figyelt kérdés
értelmes válaszokat várok!
2012. jún. 27. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

h-h milyen esetben?!

pl ha bejön?! xĐ

hidd el, hogy randa lányokkal nem szemezek.


nkm volt oylan, hogy direkt azért mentem későbbi busszal haza, hogy az adott csajszival, akivel szemeztem, meg flörtöltünk tényleg, hátha más si lenne..:DDD

"véletlenül" nekem is arra volt dolgom amerre neki xĐ


aztán jött a pofon...puff barátjával találkozott, ött ölelték meg nyalták eegymást...XD

de megjegyzem:

mígy ölelték egymást, a csávó nekem háttal volt, a csaj értelemszerűen így felém nézett, és végig a szemembe, olyan bájosan...és alig tudta a tekintetét levenni rólam...

szóval ez iylen bicikli sajnos..:/

2012. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én minden lánnyal, aki egy kicsit is igényesen néz ki próbálok szemezni vagy csak jobban szemügyre veszem. :) Bár mivel már kicsit több, mint 3 éve nincs barátnőm, így lehet, hogy a nőhiány okozza ezt a viselkedést nálam.

Előző ilyen velem is előfordult már, hogy indult volna a buszom, és mégse szálltam föl, hanem képes voltam inkább megvárni a következőt, csak azért, hogy addig is még tovább tudjam szemlélni azt a szimpatikus lányt a megállóban. :) Meg persze vártam, hátha történik valami, mert csak úgy minden ok nélkül leszólítani nem akartam, túl nyomulós lett volna ott abban a szituban.

2012. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok:

Szóval én bárhol, bármilyen esetben próbálok szemezni lányokkal, bár az esetek többségében a lányok nem néznek rám, hanem meredten bámulnak másfelé. Mondjuk nem vagyok ronda, csak valószínűleg azért nem mert vagy nincs jó napja, vagy túlságosan gondterheltség miatt, vagy ismeretlennel nem mernek szemezni...:S

És oly szívesen megszólítanám őket, és ismerkednék velük, de csak úgy ha nincs különösebb ok, indok, akkor az olyan erőltetett lenne. Az megint más, ha spontán módon úgy alakul a helyzet körülöttünk, ami okot ad rá, hogy elkezdjünk beszélgetni. Tehát ha spontán módon történik valami. Pl. elejt a lány valamit én segítek neki felvenni, összenézünk...és így kezdünk el beszélgetni.

Szóval én ilyen véletlen "balesetekre" várok. :)

2012. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
ha szép a bajsza :)
2012. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Ja, ma én is álltam egy csini csaj mellett a villamoson. És akkora bajsza volt. Nem is tudtam mást nézni.
2012. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!