Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szerelmes a kislány a saját...

Szerelmes a kislány a saját keresztapjába?

Figyelt kérdés
A történet ez lenne, hogy a férjemet 7 éve ismerem. A kislány 12 éves. Mikor megismerkedtünk, már akkor haragudott rám, hogy én elveszem tőle a keresztapját, mert ő úgy gondolta, hogy ő lesz a férje. Gondoltam, hogy gyerek, majd kinövi, hiszen még gyerek. Durcás volt és haragudott, mikor az esküvőnk volt 2 éve. Most babánk lesz és mikor először találkoztunk, az volt az első mondata: "El fogom venni tőled Janit." Jó még mindig gyerek (tinilány), de szerintem ez már nem egészséges szeretet. Hogy lehet ezen változtatni?
2009. okt. 29. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem szabad harcolni , de a férjednek beszélnie kellene vele. Elmondani, hogy mennyire szeret téged és igaz, hogy más formában,(mintha a gyermeke lenne -ez talán lehűti) őt is. Elmondani, hogy ha annyira szereti a férjedet, akkor nem akarhat rosszat neki. Márpedig a boldogságához te és a kicsi vagytok a legfontosabbak. Anno a kamasz barátnőm is szerelmes volt a 10 évvel idősebb nővére fiújába. Aztán hamarabb jött egy kortárs szerelem, mint a nővére dobta volna a srácot.

Mindenesetre, szerintem te ne szólj bele, mert az csak olaj lehet a tűzre.

2009. okt. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem szólok bele a dologba, csak itt említem meg. A kortárs szerelem megvan, de a barát mellett jelentette ezt ki. Vagy lehet, hogy ez még nem szerelem a kortársba? A lényeg, hogy nézegeti a fiúkat, de ha találkoznak, akkor csak a keresztapja van neki.
2009. okt. 29. 20:09
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
hát ez a gyerek is sok barátok köztöt nézett! mert tuti nem magától tanulja ezt a dumát. tanácsolni csak azt tudom, amit az első. a férjed beszéljen vele
2009. okt. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Minden kép a Férjurad beszéljen vele és az édesanyjával hogy hátha tud segíteni. Egyáltalán nem egészséges ez a mértékű vonzódás. Igaz ez már a régmúlt de annak idején én is vonzódtam a nővérem pasijához de csak fellángolás volt kb 2 hónapig tartott és ki gyógyúltam belőle ma már csak egy vicces kis emlék és azóta már 3 gyerekes anyuka vagyok; de amit te leírtál az sajna kezd átcsapni betegesbe. Sok sikert kitartást ne stresszeld magad mert árt a babának.

2009. okt. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elég elmebeteg egy kis csaj. Akkor most hány éves??

Amúgy szerintem tényleg beszélj a férjeddel, mert ennek nem lesz jó vége, ha már ennyi ideje pikkel rád és még mindig el akarja tőled venni, akár veszélyes is lehet rád nézve! Terhes vagy, ő pedig bosszút akar állni.

A férjed azért a férjed, mert jóban rosszban együtt. Na ha ezt nem mered neki elmondani, ő pedig nem képes elviselni a gondolatot, hát nincs sok értelme a fogadalmatoknak! Mondd el neki!! :)

2009. nov. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki, s ő is így látja a dolgot. Sajnos Anyós és a lány édesanyja nem partner az ilyen dolgokban: Férjem azt mondta, mindenképpen leszereli, mert őt is zavarja a dolog. A drága anyósom nem érdekli a most jövő 5. unoka, ami nekünk az első gyerek. Ha esetleg valami vírust áthoznak a határon a sógornőmék és a gyerekek, akkor az sem érdekelné ha valami baja lenne.

Nagyon szomorú dolog!

2009. nov. 6. 19:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen féle gondolkodás bizonyos korig tűrhető.

De amúgy a lányodnak sima apakomplexusa van, de mivel ez hosszan tartó és tényleg ilyen komolyan is gondolja ez már gerontofíliának számít. Ide nem elég a beszélgetés!

Ajánlom hogy menjetek egy egy gyermek pszichologushoz.

2009. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem az én lányom, "csak" kereszt. A szülőkkel meg nem lehet ilyenről beszélni, hogy pszichológus, mert mi vagyunk a hülyék és csak beképzeljük.
2009. nov. 18. 18:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, félre olvastam akkor!


De, nem jó ha így nő fel a gyerek. Valamit még is okoskodni kellene a szülőkel. Nem tudnátok még is valahogy ezt felvetni náluk, hogy ebből később komolyabb bajok lehetnek?

2009. nov. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ők is meg a nagymama is azt mondják: "Jaj, nézd már hogy szereti! Hahaha!"

Meg ha valami neveléssel kapcsolatos dolgot mondunk, akkor "hülyék vagytok". S ezzel el van rendezve. Hiába próbálnánk arra is ránevelni őket, mert 4en vannak testvérek, hogy segíteni kell a másiknak, mi ne szóljunk bele, mert a gyereknek játszani kell nem pedig dolgozni. Szerintem a gereblyélésbe még nem halt bele senki.

Így nem tudom, hogy mit lehet tenni.

2009. nov. 19. 07:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!