Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért kell? Miért ilyenek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért kell? Miért ilyenek? Fiúk/Lányok, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Múltkor jövök haza, leszáll egy kb 12-13 éves csaj előttem a buszról, majdnem fellökve az öreg nénit..nézem a csajt, látom van rajta kb 5-6 cm-es magassarkú PAPUCS, amiben menni sem tudott, rossz volt nézni, azt hittem, hogy kitörik a lába..iPhone telefon meg cigi a kezében, "Hol vagy Bébi?" szöveg, mini szoknya..Ez miért?

A másik, hogy a kis 12-13 meg már a 14 évesek miért nyomják fel a mellüket ZOKNIVAL, ráadásul majdnem kulcscsontig..onnan nő nekik a mell? :D Meg a 100 kg smink. Ennyi idősen miért? Elég ha bekerülsz középiskolába...sőt, még akkor sem. Tönkreteszi az arcot.. Meg, már ennyi idősen több fszt fogtak, mint kilincset..minek nekik 12 évesen pasi? Foglalkozzanak a tanulással, nem de? Majd 15-16 évesen elkezdhetnek fiúzni...Meg különben is 12-13 évesen mit tudnak ők a szerelemről? Oké, én is 11 éves koromban voltam először szerelmes, de nem cumiztam le a fiút, nem történt semmi..nem értem ezt a "mai világot!" :/


L/18


U.I.: Nem vagyok maradni, szerintem sokan vannak ezzel így, kérlek ne sértegessetek, ha valami nem tetszik nektek, ez csak az én véleményem. Így is nagy bajban vagyok...nem valami jó most az életem.. :/ Van barátom, 16 évesen volt először és még most is megvan! Köszi a válaszokat!


2012. jún. 27. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert hülyék, de am meg úgyis kiégnek 18 éves korukra és senkinek sem fognak kelleni :D 15l
2012. jún. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez egy kitűnő kérdés és én sem értem mér van ez így. Én is cigiztem 13 éves koromban de én nem azért csináltam mert ez volt a divat. De engem nem érdekel , őket fogják ez miatt megerőszakolni és nem engem :) .


U.I.:Ha rossz az életed próbáld a kokaint , attól egy 40 percre jobb lesz.

2012. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy én is ők is megbánják majd ezt,emlékszem rá mikor 8-as voltam átkerültem 1 másik suliba (egyházi suli),az osztályomban a lányok 60%-a nem volt már szűz és ez "cikinek" számított...Mivel én is "jól néztem ki" a "menő" lányokhoz tartoztam de mikor megtudták,h én még szűz vagyok teljesen kiakadtak,a lényeg az,h én is lefeküdtem egy fiúval aki az osztálytársunk volt de rá fél évre szakítottunk is.Nagyon megbntam...még a szex sem volt jó vele,nem érzem ez miatt kevesebbnek magam másoknál de ha újra csinálhatnám tuti,h nem így veszíteném el.
2012. jún. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is szánom ezeket a lányokat. De a szüleik hibája, nem az övék. Az én koromban is lett volna, akár még az osztálytársaim közt is olyan, aki simán ugyanígy viselkedett volna, ha a szüleik ráhagyják és nem mondják meg nekik, hogy miért ne?

Fogalmuk sincs, hogy mi történik körülöttük, nincsenek tisztában azzal a hihetetlen mértékű befolyással és manipulációval, amit a média és egyébként az őket célzó marketing használ.

Fogalmuk sincs, hogy kéne viselkedniük, hol a helyük, hogy kezeljék a megváltozott érzelmi hullámaikat, hogy a szerelmes érzetet hogyan éljék meg a korukhoz illően.

Én például mindig utáltam, és a mai napig utálom ezt az elképesztően gagyi dumát, hogy egy 12-13 éves kislány mit tud a szerelemről, tanuljon csak, az a dolga.

Holott most kezdődik a kamaszkor, most már jönnek az érzések, és a gyerekszerelem, de meg kell tanulnia ezt a korához illően megélni. Ismerkedjen fiúkkal, rajongjon sztárokért, de a legnagyobb csoda az életében egy közös fagyizás vagy egy csók a kapuban legyen, ne az, hogy három 20 éves kan partiba vágja egy buliban, ahol egyébként is már betonrészeg. És pláne ne higyje el, hogy ő ettől aztán nagyon nagy lány, hogy ő a sikertelen huszonéves fiúk lábtörlője, akit mindenki megdughat, akinek amúgy a kortársainál nincs sikere.

Ez pedig semmi más, csak szülői nevelés kérdése. A szülő dolga, hogy tanítson, tiltson, korlátozzon és vigyázzon rá. A kamaszé pedig, hogy ezért utálja őt, hőzöngjön, lázadozzon, de 20 éves fejjel kezét lábát összetéve hálaimát mondjon, hogy "köszönöm édesanyám-apám, hogy te engem így neveltél, és nem hagytál, hogy úgy járjak, mint a többiek".

Viccen kívül, azért van még remény, múltkor például utaztam buszon, és mögöttem két 18-19 éves lány pont erről beszéltek, hogy amit annyira utáltak kiskamaszkorukban, hogy mindenért el voltak tiltva, szigorúan voltak fogva, azért ma már milyen hálásak. :)

Engem is szigorúan fogtak, és nem is vagyok kiégve 21 évesen. Egyszerűen csak nem hagyták, hogy előbb próbáljak olyan szerepbe bújni, amihez még nem nőttem fel.

21L

2012. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, egyszerűen nem az én dolgom, felőlem azt csinálnak amit akarnak.. :|
2012. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!