Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek bejönnek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejönnek az olyan lányok, akik 'engedelmesek' a pasijukkal, kedvesen, aranyosan néznek rá és beszélnek vele, és próbálnak mindent a kedvére megtenni?

Figyelt kérdés

Mert én kb ilyen vagyok, de nem tudom, hogy ez jó-e, vagy próbáljak meg inkább nagyszájú, vad csaj lenni :S

Én úgy vettem észre, hogy ez tetszik a barátomnak, mindig mondja hogy olyan kis édes, szeretnivaló vagyok és így megsimizi a fejemet, de néha elbizonytalanodom.


Ti melyik típust részesítitek előnyben?

köszi a válaszokat :))

18L


2012. jún. 24. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha van pasid, és tetszik is neki, akkor meg nem tökmindegy?
2012. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A címben említett típust részesítem előnyben. Viszont egy ellentétes tulajdonságokkal rendelkező lányt szeretek.
2012. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
add magad. olyannak szeressen, amilyen vagy, különben előbb vagy utóbb gond lesz.
2012. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

de nem tudom, hogy biztos tetszik-e neki, mert olyan, mintha néha azt várná hogy legyek kicsit dominánsabb vagy nem tudom..

ő az első barátom és nem nagyon tudom mit kell tenni..

2012. jún. 24. 21:44
 5/9 anonim ***** válasza:
ne játssz rá egyik szerepre se. add önmagad. ha tetszik neki, az jó, ha másra vágyik, nem te kellesz neki.
2012. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 legly ***** válasza:

én az ilyen lányokat keresgélem, elegem van az ilyen k*rvákból akik mindig terpesztenek és kész megis van a srác..


Legly

2012. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés annyira felesleges, örülj, hogy van pasid, ha tudnád hány kövér, csúnya lány nem kell senkinek sem!


Meg sok kedves, átlagos srácra sem néznek rá a lányok.

2012. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsó nem igazán értem ezt mire írtad meg hogy értetted?


A kövér csúnya lányokról pedig annyit hogy én nem is látom rajtuk hogy ők igazán akarnának is kelleni valakinek.Egy társaságban is figyeld meg hogy például a kövér ember eszik a legtöbbet,figyeld meg (az utcán is)hogy őket látod a legtöbbször kajával a kezükben.

Sokan közülük ápolatlan,elhanyagolt külsejű,mert "nekik már úgyis mindegy" ezek után mit várnak?

Nézz körbe a strandokon.Mindenki kövér,reng a hasuk,hatalmas pocakjuk van(férfiaknak is),teljesen eltonyult,lusta mindenki.Nem tesz semmit hogy más legyen és közben hangosan sír hogy nem kell senkinek!


Én sem vagyok egy nádszálkarcsú,nekem is gond ez,de tudom hogy mozgással meg normális étrenddel kordában lehet tartani.De igen,fegyelmet igényel.


Minden kövér emberen van 10-20-30 kiló olyan zsír ,aminek nem kellene ott lenni,ami azért van ott mert lusta mozogni és mindig tömi magát.


Én is a vékony nőket szeretem általánosságban,de szemrebbenés nélkül összejönnék egy molettel lánnyal,ha az jófej,ha az ápolt,ha az ki van békülve magával!



És még valami.Sok ilyen "átalakítós" műsor van,ahol tök jól látni hogy csak jól megválasztott frizura,új smink mennyire sokat változtat az emberen!!!!!!!!

Szóval csúnya kövér lányok ne szomorkodjatok,hanem tessék változni,megújulni és meglátjátok mi történik!

2012. jún. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fújjjj utolsó! Épp az hogy ők a. Kelendőbbek!!!
2012. júl. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!