Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok hogy kell veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok hogy kell veletek flörtölni?

Figyelt kérdés
még sosem flörtöltem,kétértelmű szavakat kell mondani és közben mosolyogni?
2012. jún. 27. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már a szemezés is flört.Az a lényeg hogy jól érezd közben magad.
2012. jún. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 egy csajszivagyokk válasza:
35%
eleinte legyél kevs, hozz ki a bajból .. és beszélges. aztán bizalom kérdése minden
2012. jún. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Hát ez vicces... :D Nem lehet csak úgy megtanulni. Elképzelem ahogy forgatókönyvszerűen odalépsz egy lányhoz, mondasz neki egy kétértelmű szót (legyen mondjuk "toll") megrándítod a szemöldököd és mosolyogsz egyet... Ne szivass.

Legyél laza... :D

2012. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam pl. alapvető fontosságú, hogy mosolyogjon a srác, lássam benne azt a kis plusszt, amitől szimpatikus lesz. Szóval legyen optimista, vidám és laza, nálam ez fontos. :)


Egyébként nézz a kiszemelt lányra, mosolyogj rá, aztán pár mp múlva megint nézz rá. Ha tartja a szemkontatkust, vagy ha hirtelen elkapja a tekintetét, akkor bejössz neki. Utóbbi esetben egyébként valószínűleg zavarba is jött, azért kapta el a fejét. Innentől tiéd a pálya, menj oda hozzá, kezdj el vele beszélgetni, de ne valami betanult szöveget mondj. :D


Szóval a legfontosabbak szerintem:

- önbizalom.

- jókedv.

- optimizmus.

- lazaság.

17/L

2012. jún. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Mosolygás-köszönés-beszélgetés. Egyébként az első témát azért én kiszoktam találni, ha egy fiúhoz odamegyek. Ez általában ilyesmi ha ismerem: Szia! Hallottam jól sikerült a verseny/munka/...Gratulálok. Sok idődet kellett beleölnöd? Vagy nézd meg a facebookját hogy milyen érdekes hobbija van, vagy hasonló a tiédhez és kezdj azzal! Aztán ha nem ismerem: Szia! XY vagyok. Van kedved csocsózni? Kellene még egy fő a csapatba. :) Őőőő... Ez gondolom fiúknál jó. Nekem azt szokták mondani hogy: Szia! Meghívhatlak egy italra? Mit iszol? És ha igent mondok, akkor bemutatkozik. Aztán meg megkérdezi, hogy gyakran járok-e erre, tetszik-e a hely, a zene... Utána már a lányon áll hogy akar-e beszélgetni vagy nem. Hajrá!
2012. júl. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!