Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam cefetül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam cefetül?

Figyelt kérdés
Ma tudtam meg, hogy eljegyezték..., ne szóljon ma hozzám senki. Egy most is barátnő akibe rég szerelmes voltam, ma már nem és nem is akartam, mert nem illettünk össze, röviden. Viszont ma mikor megtudtam, hajajjj...
2012. jún. 27. 16:47
 1/7 cefreng ***** válasza:
74%
Mert én itt vagyok:D
2012. jún. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy eljegyzés nem a világ vége. Abból még közel sem biztos, hogy esküvő lesz. :-)
2012. jún. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy ha lesz is esküvő abból még bőven lehet válás is. De sokan vagyunk itt optimisták... xD
2012. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki tetszik vagy tetszett neked eljegyezték. Bárki szarul érezné magát miért vagy úgy meglepve... A szöveg elég zavaros nekifuthatnál megint... -.-
2012. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4:

Azért nem futok messze:

A lényeg, van egy barátnőm akit szeretek, nem tudom megmondani miképp, régen szerelem, ma már nem tudom. Mivel jól ismerem tudom a mi életünk nem illik, illene össze. Jó barátság. Viszont egy jó órája tudtam meg, hogy eljegyezték, s ez levert. Kihez fordultam volna, Ti jutottatok az eszembe, ennyi.

Köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 27. 17:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi itt vagyunk haver! Jössz sörözni? Hátha feldob.
2012. jún. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ki gondolná, mennyi jó fej van a GyK-n, nem hiába ez az egyetlen "közösségi oldalam" ...
2012. jún. 27. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!