Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szívesen beszélgetnék a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívesen beszélgetnék a volt barátommal, ez baj?

Figyelt kérdés

Teljes őszinteséggel még mindig szeretem a volt barátomat, bár már nem teljesen szerelemmel, de attól még szeretem, mint embert és fűznek hozzá fontos emlékek.

Elég bénán váltunk el egymástól és számomra 100%ig egyértelművé tette, h nem akar tőlem semmit. És ezt elfogadom. De hiányoznak a beszélgetések és még az is olyan jó lenne nekem, h email-ban vagy facebookon beszélnénk, tehát még találkozni sem akarok vele. De nem kereshetem meg...


2012. jún. 27. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
ha téged nem zavar hogy ott beszél veled, és a magánéletét is megosztja majd, akkor beszélj vele nyugodtan...
2012. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki, hogy szívesen beszélnél vele néha neten. Írd meg, hogy megérted hogy ő nem akar tőled semmit, és kapcsolatot már te sem akarsz, de továbbra is érdekel, mi van vele, jó lenne tartani a kapcsolatot.
2012. jún. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, h kb 10-11 hónapja a szülinapján ezt eljátszottam és én jöttem ki belőle rosszul. Csak fel akartam köszönteni, ő meg rögtön találkozni akart én meg persze az orromnál vezetve bele sétáltam az ágyába...Nem ez volt az ő célja, sem az enyém egyszerűen csak találkoztunk és magával rántott minket a hév.
2012. jún. 27. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Az exek nem véletlenül nem szoktak barátkozni.
2012. jún. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze, h nem. Számomra egyértelmű az ő hiánya...
2012. jún. 27. 18:58
 6/6 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben vagyok... illetve voltam. szerintem nyugodtan megkeresheted, nem vesztesz vele semmit, esetleg ha megint találkozni szeretne, állj ellent. de ő még szeretne összejönni veled?
2012. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!