Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a szerelem-lakat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a szerelem-lakat? Hallottatok már róla?

Figyelt kérdés

Állítólag Pécsen van egy úgynevezett szerelem-lakat kerítés. A párok ide rakják fel a lakatot, majd a kulcsot beledobják a vízbe. Szerintem ez nagyon aranyos. :)

Valamelyikőtök csinálta már? Mit mondtatok akkor a párotoknak? Hol lehet venni ilyen lakatot, és kb mennyibe kerül? és ez a kerítés Pécsen pontosabban merre van?


Vagy van valami jobb ötletetek? Meg szeretném lepni a páromat (27 éves) valami nagyon aranyossal. Ti hova mennétek? Vagy mit adnátok neki?


2012. jún. 27. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:

KÖRNYEZETSZENNYEZÉS!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁ

HÍVOM IS A GREENPEACE-T

2012. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen ott van, és egy szimpla lakat kell csak, akármilyet rárakhatsz, max ha akarod elviszed valahova hogy gravírozzanak rá valamit, mondjuk a neveteket :)
2012. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
utálom a szimbolikus dolgokat,én inkább emberileg követnék el mindent a szerelmemért...
2012. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja barátnőmmel csináltam. ott Pécsen az utcákon lehet venni, direkt a lakatfal miatt. pár 100 forint. kb azt mondtuk, hogy ez örökké itt lesz, valami hasonlót.
2012. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom akkor Janus Pannonius utca. Ha már lakatot vesztek akkor először gravíroztassátok bele a neveteket. Szerintem... :)
2012. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ott van :) sima mezei lakatot szoktak kirakni, amire rágravírozzák a neveiket. Baján is elkezdték ezt csinálni, meg van egy olyan gyanúm, hogy más városban is.
2012. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miskolcon a Szinva teraszon is van ijen híd
2013. júl. 21. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!