Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök neki, vagy undorodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki, vagy undorodik töllem?

Figyelt kérdés

Leszólított és megsértett ellenszenves ítéletével,a szemem láttára másnak lemondta a stílust amit én képviselek ,hogy az ilyeneket szarbase kell venni stb.ezzl persze rám célozgatott,én csendben hallgattam pedig már nem sok kellett hogy megzavarjam a beszélgetést.Másnap furcsáltam,hogy mellém állt és követett akárhová mentem.Mellém állt,én arább mentem majd oda jött mellém vissza,de persze megtartott egy bizonyos távolságot.Megszólítottam:Miért vagy a sarkamban,ha nem birod a pofámat?Nem szólsz semmit.

Akkor most ezt az egészet mire véljem?:S



2012. jún. 27. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:

"töllem, lemondta a stílust, arább" <= ezeken mekkorát fakadtam :D


amúgy csak szórakozik veled...a haverjainak szét fikáz, utána meg követ...lehet csak megakar erelni!

2012. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
itt nem a helyesírás a lényeg hanem az érthetőség:)
2012. jún. 27. 22:16
 3/7 anonim ***** válasza:
én is szoktam így udvarolni, be szokott jönni
2012. jún. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

tegnap 22:16


Én pl nem is értem! :D


Milyen stílus???? Hány évesek vagytok???? Aki szerint vannak hozzánk hasonló emberek akiket sz@rba se kell venni, az elég nagy $eggfej lehet!!!!

28F

2012. jún. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kerüld el vagy nézd levegőnek! Aki így viselkedik, és tudja, hogy megbánt vele, az ne közeledjen, amikor a haverok nem látják! Az ilyen egy gyáva kretén!
2012. jún. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hmm de az a furcsa,hogy a haverjai elött követ meg minden,azok meg csak nagyot néznek!:O
2012. jún. 28. 09:14
 7/7 anonim válasza:
100%
Mostanában elég "divatos" udvarlás a bunkózás. A srácok azt hiszik akkor felnézel rájuk, vagy nem is tudom... Egy jó tanács: fikázd őt te is, talán akkor észre veszi magát. Bár elég valószínű az is, hogy akkor még inkább oltogatni fog. Na jó, még egy jó tanács: SZ@ARD LE ŐT!
2012. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!