Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy "elvarázsolt" lánykával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "elvarázsolt" lánykával hozott össze a sors. Mit kéne tennem, hogy gondolkodnak az ilyen emberek? (bonyolult)

Figyelt kérdés

Fél éve lett vége az első házasságomnak, viszonylag békében váltunk el, ettől függetlenül a válás attól még válás, tehát megviselt, ki kellett hevernem nagyjából.

Elmondtam ezt a helyzetet a lánynak, és azt is, hogy inkább testi kapcsolatot szeretnék, beleegyezett.


Akkor még nem ismertük egymást, nem tudtam, milyen belül.

Soha nem találkoztam még ilyen fura teremtéssel, pláne nem feküdtem még le ilyen lánnyal. Ugyan nem sokat beszélgetünk, de amikor igen, akkor egyszerűen nem tudok mit mondani a válaszaira, bevallom, legtöbbször nem is értem őket.

Egyszerű ember vagyok, sokat gürcöltem, hogy kialakítsam a biztos egzisztenciámat, becsületesen dolgozom, nem szoktam az élet nagy kérdésein rágódni.

Ő viszont annyira különbözik tőlem, csakhogy ez nem elrettent, hanem valahogy izgat, és bár tudom, hogy nem fogom érteni, mégis kíváncsi vagyok, mi lesz a következő mondata.


Amikor azt mondtam neki, hogy fura, azt válaszolta, hogy ezt fejtsem ki, hogy értem, mire kérdeztem, hogy mit kell ezen kifejteni, mire közölte, hogy csak úgy nem lehet olyat mondani, hogy valami fura, mert ahhoz meg kell határoznom a normalitást, ami viszont szubjektív, tehát akkor nincs olyan, hogy fura (vagy valami ilyesmi). Hát az ilyen dolgokra mit lehet mondani?


Mindig is az egyszerűbb nőket kedveltem, soha nem voltak nagy igényeim, csak nézzen ki úgy mint egy nő, és viselkedjen is úgy. Ő nagyon más.


"Rontsak" el egy (egyébként jó) testiségen alapuló viszonyt érzelmekkel, hagyjam, hogy így mi lesz belőle, vagy inkább lépjek ki ebből?


Köszönöm, ha végigolvastál, a terjedelemért bocsánat, így is próbáltam rövidre fogni.


32/F


2012. jún. 27. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kilépnék, mert minél később teszed, akár hogy is, fájni fog az, attól, még, hogy nem szerelmen alapult.
2012. jún. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Tarisznyás bölcsészhippi, elmondásod alapján. Nem baj, az ilyenek jók az ágyban. Mennyi idős egyébként? Hogy ismerkedtetek meg egyáltalán, hogy lehet egy ilyet összehozni?


Szerintem mond el neki, mit érzel, aztán majd mond valami ütőset.


A volt feleséged szeretted egyáltalán? Nem lehet, hogy csak kezdesz szerelmes lenni?

2012. jún. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

18 éves... hát igen. Nagy a korkülönbség, tudom. De úgy gondoltam, ha már belevágok valami hasonlóba, akkor olyan valakivel, akit vonzónak találok.


Az, hogy szerettem-e a feleségem, nem tudom, hogy jön ehhez.

Az elején voltak erősebb érzelmeim, utána viszont teljesen közömbössé váltam. Szerintem ez normális. De a szerelmet nem ilyennek gondoltam sem akkoriban, sem most, visszanézve.


Hogy ez szerelem-e? Nem tudom. Szörnyű, hogy az embernek ennyi idősen azon kell lamentálnia, hogy vajon most tapasztalja-e meg a szerelmet.

2012. jún. 28. 00:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ő most próbál felnőttes lenni, komolyan viselkedni, aki eléggé rejtélyesnek tűnik, gyakran érthetetlennek, ettől úgy gondolja, hogy izgalmas lesz mások számára (és igen, jól is gondolja :) )

Milyen érzésekkel gondolsz rá? A szexen kívül gondolsz olyasmire, hogy milyen jó lenne vele ezt vagy azt csinálni? (akármi más programot?)

Szívesen beszélgetnél vele?

Ha ilyesmikre igen a válaszod, akkor ismerd meg jobban, próbáld ki, hátha lesz belőle kapcsolat. (ha mégse, és utána már eltávolodik tőled, akkor úgyis találhatsz még oylan lányt, aki benne van ilyesmiben, nagyon sokan buknak idősebb férfiakra ebből a korosztályból)

Ha nem, akkor pedig tartsd fenn a jelenlegi helyzetet, és élvezd, hogy olyan lánnyal vagy együtt, aki ilyen izgalmas számodra.

2012. jún. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát, biztos fura lenne valami mást csinálni, de nem tartom elképzelhetetlennek.
2012. jún. 28. 00:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerd meg jobban, lehet még belőle több.
2012. jún. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges bonyolítani. Ez a lány láthatóan intellektuális lény (amellett, hogy bölcsész, némi filozófiai képzettséggel, vagy nagy olvasottsággal): egy idő után kevés leszel neki, nem fogja elviselni, hogy nem érted meg a gondolatait.

BTW ha egy ilyen lány - aki egyébként többet érdemel ennél - belemegy szexkapcsolatba, az eleve azért van, mert te nem érdemelsz tőle többet. Bár ez magánvélemény, azért mertem leírni, mert a "fura" megjegyzésedre én is ugyanígy reagáltam volna.


24/N

2012. jún. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Nekem meg az a fura ha valaki túl egyszerű. Talán nem ilyen férfit kéne keresnem...
2012. jún. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-esnek igaza van.


Barátnőm hasonló egyed. És valóban, csak testiség az egy idő múlva kevés lesz. Valószínűleg hajlamos a hosszas filozofálásra, beszélgetésre (hosszas alatt órákat érts)

Persze ha szeretsz szex után az univerzum mibenlétéről társalogni, akkor semmi gond. Hidd el, érdekes hangulata van :)


(a "fura" jelzőre hasonlóan reagáltam volna én is :D)


26/F

2012. jún. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem fura és nem elvarázsolt, csak intelligens. :)

Még jó, hogy csak testi kapcsolat, máris kiütköznek a különbségek. Mindkettőtöknek más-más körben kéne keresgélnetek.

2012. jún. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!