Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerhetném meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerhetném meg a szomszéd srácot?

Figyelt kérdés

már sokszor láttuk egymást ,szinte egy helyen nőttünk fel...:D

nekem tetszik,de még sosem beszéltünk


2009. júl. 8. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
csönges be hozzá.
2009. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Szólítsd le.
2009. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
menj át cukorért
2009. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
én is jártam már a szomszéd srácal de mi egy szórakozó helyen szólítottuk le egymást! de nem ajánlom neked mert elég szar lesz ha szakítotok és utána még mindíg látod.... főleg ha te még nem szeretsz ki belőle ő meg horgya haza a csajokat te meg látod...ááááááááá:S:S
2009. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is ez a problémám, csak nekem a szomszéd szomszédja tetszik.:D Szval 2 házzal arrébb lakik... így nem vmi egyszerű.:S

Te sztem simán átmehetsz kérni bármit, akár tojást, kis tejet, vagy lisztet. Mondd, hogy a sütihez kell, amit készítesz. Aztán mikor kész a süti, akkor vigyél át cserébe pár darabot köszönetként, hogy kölcsönadtak. Nyilván nem biztos, hogy pont a srác fog ajtót nyitni. Azért az sem baj, ha az anyjával ismerkedsz össze.:) De van esély rá, hogy pont a srác nyitja ki az ajtót. Próba, szerencse. Baj nem lehet belőle, és biztos nem fogják azt mondani, hogy nem kapsz. Egyszerűen csak: "Szia/Csókolom, (a szomszédból jövök), sütit készítek, de elfogyott a liszt. Tudnál/Tudna kölcsönadni egy kicsit?":D. Ha egyedül félsz átmenni, akkor kérd meg a tesódat(ha van), vagy hívd át vmelyik barátnődet, hogy segítsen. Ha nagyobb esélyt akarsz adni neki, hogy a srác nyisson neked ajtót, akkor figyeld meg, hogy a szülei mikor indulnak, és érkeznek haza a munkahelyről, és mikor nincsenek otthon (csak a srác), akkor menj át.:)

Ha ez megvolt, akkor utána már simán átköszönhetsz neki, mikor látod az udvaron, vagy bárhol.

Ez csak egy ötlet, de simán át is mehetsz ismerkedni (bár én nem mernék:D).

16/L

2009. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Csöngess be hozzá, hogy kéne 2 tojás, meg egy uborka. :)
2009. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ááne olyan amihez ő is kell és tudtok csewegni... ronts el a Tv-t és híwd át pl:D
2009. júl. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!