Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogy oldjátok meg ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy oldjátok meg ha rosszkor, rossz helyen áll fel?

Figyelt kérdés
ha nem akarjátok hogy észrevegye bárki is. mit tudtok vele csinálni ? bocsi a hülye kérdésért, de érdekel :D
2012. jún. 28. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, ha észreveszik.
2012. jún. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
régebben szorongtam emiatt,most csak kicsit zavar,próbálok egyezkedni vele,az mindig segít ha megfenyegetem:ha nem lankadsz le 3 napig nincs élvezet!
2012. jún. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami számomra undorító dologra gondolok esetleg még valami egészen másra lényeg hogy ne arra ami miatt megtörtént:D
2012. jún. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Csegi89 ***** válasza:
100%
Nemtom nekem még nem szóltak, hogy 'hé haver áll a bré, fogd egy kicsit már vissza' ,, úgyhogy nem csinálok ügyet belőle...max megpróbálom úgy rakni a gatyóban, hogy annyira ne legyen feltűnő.
2012. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Rosszkor rossz helyen csapom ki a brét.
2012. jún. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem inkább tudatlanul spontán pl meglátok egy jó segget ál fel, de aztán ha nem történik semmi magától lekonyul :P
2012. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
én egy elegáns mozdulattal a sliccel egyvonalba helyezem , hogy a gyatyamadzag vagy az öv lefogja a végét... és várok h lenyugodjon a kis komisz :D
2012. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!