Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok egóját könnyü felborz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok egóját könnyü felborzolni?

Figyelt kérdés

a következő két kérdésre felelj, ha lány vagy:


könnyüvérű vagy?

volt egyéjszakás kalandod?


2012. jún. 28. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok könnyűvérű, és nem volt egyéjszakás kalandom... még ;D

23l

2012. jún. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

nem

nem

2012. jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem és nem.:) 16/L
2012. jún. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem.


Csak én nem értem a fő kérdés és az alatta lévő kérdések közötti összefüggést?

2012. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ha valaki azt irja, hogy nem/igen, az kicsit ellentmondásos lenne, bár nyilvánvaloan ilyen véleményen van pár egóvédö nő önmagárül.
2012. jún. 28. 17:50
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
mert szerinted ha volt már egyéjszakás kalandja, akkor az már egyből könnyűvérűnek számít? ez mekkora idióta felfogás már. és akkor veletek, pasik mi a helyzet? ti mik vagytok, amikor mindennap más nőt húztok fel a farkatokra?
2012. jún. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
egy nö nem vallja be, hogy volt egyéjszakása, ráadásul önszántábol, mert akkor önmagának is be kellene vallania, hogy tulképp könnyüvérü. Ehelyett, minkább kimagyarázza, hogy csak ugy megtörtént, neki nincs is felelössége a dologbam.
2012. jún. 28. 18:11
 8/13 anonim ***** válasza:
te semmit sem tudsz a nőkről. okoskodsz itt, de ekkora hülyeségeket rég olvastam már. attól, mert volt egyéjszakás kalandja, még nem könnyűvérű.
2012. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De miért lenne könnyűvérű, aki néha csak a nyers fizikális élvezetért, magáért a szexért szexel? Vagy ha mindenképp könnyűvérű, miért látod el negatív töltettel ezt a szót? Akkora bűn volna a kölcsönös örömszerzés? Nem hiszem.
2012. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
mégis ezt a kifogást nyomják be, ha csak sexelni akarsz egy növel...hogy én nem vagyok könnyüvérü...csak éppen mikor 2 perc után lesmárolta az ember, akkor kicsit nehéz elhinni.
2012. jún. 28. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!