Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavar az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar az ha egy fiú az ideje nagy részét, játékkal tölti?

Figyelt kérdés
Gondolok ittt xbox stb.
2012. jún. 28. 13:36
 1/8 okoska31 ***** válasza:

szabadidő, vagy általában a teljes idő?

utóbbi esetben valamit kellene keresned neki, ami leköti.

2012. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Barátom egész nap gépezik, tvzik, boxozik. Azért szeretnék keresni neki valami barátnőt, hogy leszokjon róla.
2012. jún. 28. 13:39
 3/8 anonim ***** válasza:

ha ott vagyok és én nem játszom, akkor igen. Egyébként meg ha kikapcsolódásként csinálja, nem.

Ha minden munkáját elvégzi, nem hanyagolja el a dolgait, akkor úgy veszem, hogy ez neki lazítás, és tegye.

2012. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi 14 évesek vagyunk a barátnőmmel és "Feketén" dolgozunk a helyi kolhozban.

2012. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát egy barátnőtől én mondom neked,hogy nem törvényszerű,hogy le fog leszokni a játékról.Ismerettségi körömben van egy lány,az ő párja a kapcsolatuk alatt is játszott minimum másfél órát,mert úgy érezte,˝tétje van˝ a dolognak.Ez kicsit olyan,mint a kényszerbetegségek.Beszélj vele a problémáról,próbálj meg az okára rájönni,hogy miért kell neki a játék.A fő kérdésre válaszolva pedig engem rendkívül zavarna,de megpróbálnék a páromnak segíteni,hogy megoldást találjon.
2012. jún. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és rengeteget játszottam, a barátom szóvá is szokta tenni. Engem nem zavar ha ő is játszik, addig én is játszom.

Miatta már kevesebbet szoktam játszani, de nem hagytam abba.

Szóval ha találsz egy gamer csajt, akkor azzal nagyon nagy boldogságban ellesznek, együtt xboxozhatnak, lan-partyzhatnak... legalább nem az lesz a baj, hogy mi a fenét csináljanak a 23. randin.

2012. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé. (14/L)
2012. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha a szabadideje nagy részét, az nem zavar, magam is sokat szoktam játszani.

Csak ne hanyagoljon el engem vagy a munkáját, és ne váljon kórosan függővé.

2012. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!