Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk mér ilyen be szariak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk mér ilyen be szariak hogy nem merik bevallani vagy oda menni egy lányhoz és elkezdeni beszêllgetni vele (mert mondjuk tetszikneki a lány)?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 19:26
1 2
 11/20 anonim válasza:
Talán mert nem tetszik neki ha nagyon szereti??? ha valakit teljes szívből igazán szeretsz akkor csak nagy erőfeszítésekkel tudsz hozzászólni ... te am hány éves vagy?? írásodból ítélve max 14 sztem te ilyenekkel még ne foglalkozz
2012. jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Beszarok...


Mit nyálaskodtok fiúk? Még ha úgy is van, hogy féltek a vissza utasítástól, ne hangoztassátok. Legyen bennetek annyi büszkeség! Úgy csináltok, mintha a lányok lennének a nem tudom kik, akiktől annyira félni kell.


Ti vagytok a fiúk, az erősebb nem!


21/F

2012. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ja, mi vagyunk az erősebb nem, de az ilyen fiatal lányokkal mit lehet csinálni? Aztán csodálkoznak, hogy senki sem mer oda menni hozzájuk... De ezzel is csak magukat minősítik. (Nem általánosítok)
2012. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit, ha durva volt veled, akkor szégyenítsd meg te is valahogy. Vagy mutasd ki, hogy nem szomorodtál el, csinálj úgy, mintha boldog lennél.
2012. jún. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Te már csináltál így vagy így csinálsz?
2012. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hogy én hangosan megaláztam volna valakit? Nem soha nem jutott bolna ilyen az eszembe csak ha bumko velem az illető!
2012. jún. 28. 22:56
 17/20 anonim ***** válasza:
S fel kéne tudniuk mérni előre a reakciódat?
2012. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem de ha nem probálkoznak akkor inkáb arra várnak hogy a lány hivja meg a fiut egy italra?
2012. jún. 28. 23:14
 19/20 anonim ***** válasza:
Én nem félek a visszautasítástól, csak nem szeretem ha bunkóznak velem, vagy valami hátsó szándékot feltételeznek a közeledés mögött.
2012. jún. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb srácnak olyan szinten beletiportak az önbecsülésébe a lenéző, durva elutasításokkal, hogy egy életre elmegy a kedvük tőle
2012. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!