Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van olyankor ha már jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van olyankor ha már jó ideje nincs senki aki "feltöltsön"? M

Figyelt kérdés

Mi lesz ennek az eredménye? Egyre régebb óta vagyok egyedül és csak szimpla komorságot érzek már. Van munkám, jó munkám. Mindenem megvan látszólag, pénz, kocsi, ház de mégis úgy érzem semmim sincs. Nem tudom ez hova vezet. Mit kellene csinálnom? Fogy az energiám, minden nehezebb. Rég ölelt már meg valaki. Hogy pótoljam ezt? A lehetetlen dolgokat könnyebb elérni mint azt ami szerintem másoknak könnyen megy. Nem tudom érezte-e már valaki ezt. Mintha már nem lenne értéke annak amit csinálsz.

Sokszor elmerengek, nem tudom min csak nyugalomban ücsörgök és nem érzek semmit.. és ez rossz

írjatok amit csak jónak láttok, lehet h a legkeményebb komment lesz az ami ráébreszt valamire..


2012. jún. 28. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Társra van szükséged,de ezt te is tudod.

Hosszútávon nem jó egyedül,az ember társas lény.

2012. jún. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nő?Férfi?Életkor?
2012. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel magad mellé valakit, megértelek én is ilyen vagyok és nagyon nehezen tudok változtatni rajta de legalább megprobálom. Én is majdnem minden időmet egyedül töltöm, hosszutávon ettől az ember bezárkozik és érzéketlenebb lesz.Szerintem ideje lenne uj ismerösöket barátokat beszervezni esetleg egy párt és idővel el kezdesz megnyilni. Az élet nem csak pénz kocsi munka .. az ember is egy társaslény akár akarja akár nem
2012. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Keress társat: járj el barátokkal, ismerkedj. Lehet, hogy az első két-három-öt-sok nem lesz komoly, igazi társ, csak egy kaland, tévedés, vagy csak néhány boldog hét. De nyitottnak kell lenni, ez a lényeg.


24/N

2012. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

23 F

Tényleg elkoptak a barátok mióta dolgozok.. furcsa érzés

Nem is tudom hol kellene elkezdeni a visszautat. Megpróbálok újra eljárni valahova. Köszönöm az ötleteket.

2012. jún. 28. 20:08
 6/12 anonim ***** válasza:

meg akarsz ölelni valakit?


menj el bárba, akárhova, ahol vannak korodbeliek, aztán nem nagy szám ölelkezni azzal, akivel kölcsönösen tetszetek egymásnak. És ilyen helyeken viszonylag hamar megtalálod az ilyen embereket.

2012. jún. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mennyi szabadidőd van és mivel töltöd?
2012. jún. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Olyan fura látni hogy mennyire őszintén leírtad a veled történteket,miután végigolvastam rögtön belém hasított a felismerés(típus tan miatt) hogy te milyen ember lehetsz,te vagy az a fajta aki a látszólagos/külsődleges értékek világában válik sikerorientáltá,mindeközben érzelmeire nincs szüksége hisz azok nélkül is sikeres,ezért mikor félrevonul és magába néz nem lát és nem érez semmit!Magadra ismersz kérdező?
2012. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam ennyi idősen.Most házas vagyok,meg 12 évvel idősebb,de hidd el semmiről sem fogsz lemaradni!!!
2012. jún. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nincs szabadidőm. Sokat vagyok külföldön a munkám miatt. Ingázok..

20:15-ös komment elgondolkodtad, magamra ismerek. Mondanám még pár szót?

2012. jún. 28. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!