Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem miért nem akar összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem miért nem akar összejönni senki?

Figyelt kérdés

szép vagyok, kedves mindenkivel, vidám, normálisan öltözködöm, sok barátom van, eljárok ide-oda, jó tanuló vagyok, van hobbim, segítek másoknak...

17L


2012. máj. 7. 18:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Figyu, ha van kedved beszélgessünk. Én egy ilyesmi lányt keresek pont :) 18/F Budapest
2012. máj. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
41%
mert szőr nő ki a füledből.
2012. máj. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
nem nő ki szőr a fülemből :D
2012. máj. 7. 18:32
 4/29 anonim ***** válasza:

én is folyton ezt kérdezem


F

2012. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
milyen testalkatú vagy?
2012. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Gondolom neked is van ideálod?

Nem lehet, hogy kicsit magasra raktad a mércét?


Vagy vannak olyan gátlásaid melyek megakadályoznak abban hogy könnyen ismerkedj.


ilyen kevés információval nehéz jó diagnózist felállítani.

2012. máj. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Velem se akar összejönni senki. Csak én fiúból vagyok, csúnya sem vagyok de hát csak nem jön az a lány akit érdeklem.
2012. máj. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

pfff.. átlagos

nah de ezt nem értem itt mindenki írogat, meg ha az utcán végigmegyek mindenki megbámul, meg fütyülnek meg ilyenek, de senki nem akar velem összejönni, senki nem jött még oda hozzám, hogy meghívjon egy kávéra vagy valami... mi ennek az oka?

2012. máj. 7. 18:38
 9/29 anonim ***** válasza:
Ha fütyülnek az utcán, akkor nem lehet, hogy kicsit túl kihívóan öltözöl? Csak mert az olyan lányokról az embernek nem feltétlenül a kapcsolat és a szerelem jut az eszébe...
2012. máj. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
azért mert itt nem lát senki senkit. ez jó is egyben meg azért ez nem a realitás.. h szép vagy e ezt nem te döntöd el, maximum mindent megteszel h az légy ez jó. engem nem érdekel hogy milyen tanuló vagy, a hobbid inkább az pedig kifejezetten érdekel h MIÉRT segítesz. azokkal is kedves vagy, akit nem kedvelsz?
2012. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!