Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Választás elé állítanátok? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választás elé állítanátok? (lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek táncolni és számomra fontos fellépésemre (discoban táncosok éjszakáján) meghívtam a legjobb barátnőmet és most 1 héttel a fellépés elött mondja h lehet h nem tud jönni mert az osztálytársa szülinapi házibulit rendez és meg van rá hívva.... és azt kérdezi tőlem h mit tegyen hova menjen..

Most mondjam neki azt h menjen a szülinapi bulira pedig ro***tul szarul esik az h egyáltalán elgondolkodik olyanon h más fontosabb neki???? vagy ez igy nagyon önző lenne?? mit csináljak???


2012. jún. 28. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magadra terelni a felelősséget, tipikus női taktika ez. Döntse el Ő, hogy mi a fontosabb számára.
2012. jún. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Megértelek titeket. Ha igazán jó barátja vagy, szerintem mondd el neki, hogy ez neked baromi fontos, és rosszul esne, ha nem jönne el. Neki kell döntenie. De azért nézd, neki sem könnyű! Egy szülinap azért más tészta, mint egy csajos esti parti, amit elnapolhat. Nem tudja megnézni videón? Próbáld megérteni őt is. Remélem nem fogtok emiatt öszeveszni!
2012. jún. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez nem egy csajos esti party nem tudom elnapoltatni és sajna videóra se tudom venni.... és elmondtam neki h ez nekem baromi fontos és ezzel ő is tisztában van, és az sem segít h akik hívták a szülinapi partyra azok nekem nagyon erősen ellenszenvesek (és igen beszéltem már velük találkoztam is és tudom is h mienek) és ez esik a legrosszabul h 16 éves vagyok 16 éve a legjobb barátnők vagyunk és ha ez fordított esetben lenne akkor én gondolkozás nélkül azt mondanám bocs srácok de már programom van amit nem mondhatok le....de ez én vagyok.........
2012. jún. 28. 23:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azt tartom korrektségnek, hogy ahova előbb elígérkezett oda menjen, vagyis ne csináljon se*get a szájából!


Saját maga teremtette a problémát, miért hagyod, hogy rád hárítsa a felelősséget!

Aztán majd ellened fog érvelni ha valami nem úgy alakul ahogy ő szeretné!

2012. jún. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A második válaszoló vagyok.


Nem úgy értettem a csajos esti partit, ahogy te gondolod. Úgy értettem, hogy a csajos esti parti elnapolható, mert nem olyan fontos, ellenben a szülinapi parti nem.


Ezesetben viszont ez elég nagy bunkóság! Ha tudja, hogy neked azok az emberek ellenszenvesek, elég szomorú, ha helyetted ôket választja.

Nagyon sajnálom, de valószínûleg valami baj van. Nem vagy önzô, teljesen jogos, amit érzel!

Szerintem hagyd a csajt. Biztos majd rájön, hogy nem cselekszik helyesen.

Van, hogy az ember hibázik, és meggondolatlanul cselekszik. Aztán megbánja.

Annyi nem tetszik nekem a történetben, hogy téged kér, hogy dönts. Ez nem a te dolgod. Nyugodtan mond is meg neki!

Majd írd meg privátban, hogy mi lett a történet vége, ha gondolod. Engem érdekel!

2012. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!