Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs más választás. ABORTUSZ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs más választás. ABORTUSZ. Lelkileg, hogy lehet ki birni?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok. Egyedül munka nélkül. Mindig el elítéltem de nincs más választásom. Nem tudnám fel nevelni. Már a gondolattól is rosszul vagyok rettegek tőle. Hogy lehet kibirni lelkileg ???
2012. máj. 26. 20:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
0%
Mi vagy te K ?Hohy vagy egyedül,az apja?
2012. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
46%

Úgy, hogy tudatosítod magadban, hogy nincs más választásod.

Még ha nem is igaz, mert egyébként örökbeadás is létezik.

Nem szeretnék még egye beléd rúgni, csak őszintén érdekel, hogy ha ennyire nehéz helyzetben vagy, miért nem előzted inkább meg a terhességet?

2012. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
31%
vagy megszülöd, és örökbe adod, vagy gyámhatóságnak, vagy kérhetsz segítséget...! szerintem ha megalkotódott egy élet, azt nincs jogod megszüntetni, főleg hogy te tehetsz róla!
2012. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátló tablettát szedek de mivel antibiotikumot szettem az orvosom javasolta hogy használjunk óvszert. Így tettük. Mégis meg történt. örökbe adni képtelen lennék.
2012. máj. 26. 20:07
 6/62 anonim ***** válasza:
27%
Mennyi idős vagy? Szüleid sem tudnának támogatni ideiglenesen? Apja, berezelt?
2012. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
16%
miért lennél képtelen? akkor még egy tanács: menj anyaotthonba! kifogást mindig lehet találni, és inkább megölni egy életet!!!...
2012. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:
A barátommal szakítottunk. 24 éves vagyok és sajnos nincsenek már szüleim. Nem a kritikák miatt írtam ide meg hogy mindenki lehordjon ha lenne választásom meg tartanám mert nagyon szeretnék egy babát de nem így hogy egy panelházba lakom még nekem is kicsi ez a ház. 30 ezer forintos munkanélküliből fel nevelni elég nehéz lenne. Így is elég rossz nekem nem kell még a rossz indulatos megjegyzések.
2012. máj. 26. 20:13
 9/62 A kérdező kommentje:
ház helyett lakást akartam írni
2012. máj. 26. 20:15
 10/62 anonim ***** válasza:
12%
nem rosszindulatos megjegyzés. most írtunk pár alternatívát! de persze ezeket elengeded a füled mellett...
2012. máj. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!