Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz? Balatonon kisebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz? Balatonon kisebb baráti társasággal voltunk 5 fiú 3 lány. Régóta ismerjük egymást.

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk. Fürdés után ki mentem naptejért és utánam jött az egyik haverom és lesmárolt. Én annyira megijedtem hogy eléggé pofán vágtam de utána körülnéztem és nem úgy tűnt mintha fogadás lett volna a gyerek meg elég morcosan nézett rám. Nem tudom mi volt ez inkább elindultam haza. Nem vagyok meleg és most nem tudom mi volt ez. és mi van ha nem fogadás és kiderül és azt hiszik majd h meleg vagyok. Többiek fürödtek és nem is néztek arra. Mit tegyek? HELP!
2012. jún. 29. 23:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

6. nem értek egyet. a "pofánvágás" teljesen jogos volt. basszus, ez undorító, ne csináljon már ilyet h egy másik srácot hirtelen lesmárolja! és a pofánvágásból és az eljövésből teljesen értenie kell annak a meleg csávónak h mi az ábra, nem kell magyarázkodni!

kérdező, teljesen jól tettél mindent! indulatból a pofon is érthető volt.

első voltam.

2012. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
12%

Jobban meg kellett volna csapkodni és ott kérdőre vonni hogy mi volt. Fogadásnak elég durva szerintem, mi is csináltunk anno f*szságokat, de ilyet nem.


De mivel pofánvágtad nem valószínű hogy b*zinak fognak nézni.


Az 5perces röhögőgörcsöt meg köszi. :D (Tudom hogy cink, de nem lehet nem röhögni rajta.)

2012. jún. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Azért vágtam pofán mert egyrészt megijedtem másrészt szerintem nem kellett volna ilyet csinálnia. Megfogom mondani neki hogy nem vagyok meleg de nemigazán hiszem h képes lennék a haverja maradni ezek után. De köszönöm a hasznos válaszokat:)
2012. jún. 29. 23:17
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azért sajnálom szegény srácot. Persze tudom, hogy nem kellett volna lesmárolnia a haverját, de nyilván azért tette, mert úgy gondolta, hogy lehet köztük valami. Én ilyenért nem ütném meg a haveromat, sőt ha igazán kedvelem, akkor biztosítom arról, hogy nem mondom el senkinek, ami történt, illetve hogy elfogadom a másságát. Szerintem megértette volna, hogy Te nem vagy meleg.
2012. jún. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
13. sztem nem is kell megmondanod neki h nem vagy meleg. ha az előzőekből nem jött rá... nem is kell vele foglalkoznod már.
2012. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
14. annyira ne sajnáld, egy pofontól semmi baja nem lett. szegény kérdező meg hirtelen nem tudta mit tegyen. ilyen helyzetben nem fog leállni gondolkozni h mit tegyen, annyira durva és meglepő a dolog. még az a szép h nem húzott be neki egyet, az is érthető lenne.
2012. jún. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Fhhhhhúj ez undorító!Helyedbe lerúgtam volna a kis búzát!
2012. jún. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Jaj, de le lettem pontozva.


Akkor pontosítok, meg is kellett volna rugdosni!

2012. jún. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ma már mindennap van egy meleg srácos (tinis) kérdés?:D
2012. júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Miért nem várta meg, amíg lehajolsz a naptejért? :DDDDDDD
2012. júl. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!