Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a normális, és egy kicsit is helyeske (tehát még csak nem is szép vagy csinos) lányok MINDIG, MINDIG, MINDIG FOGLALTAK? Rengetegsok kérdésem van a szép életről, tessék végigolvasni!

Figyelt kérdés

Na, ideje frankón leírni a véleményemet és az eddigi élettapasztalataimat:


ELEGEM VAN MÁR BELŐLE, HOGY MINDIG VAN EGY MÁSIK! SOSEM LESZEK ELÉG JÓ??!!! Abszolút meg tudom érteni ezt és az ehhez hasonló embereket: [link]


Ha az ember nem született izmos hústoronynak vagy jóképű szépfiúnak vagy egy kicsit is más, ami miatt nem vált társasági emberré és nem tanult meg csajozni, akkor esélye sincs. Miért csodálkoznak azon, ha bekattan egy olyan ember, aki soha senkinek nem kellett vagy mindig csak másodiknak ért oda? Miért nézik le az ilyeneket, mint egy utolsó lúzert? Mégis ki ad nekik tanácsot, ki segít nekik feldolgozni? Talán az ő hibájuk, ha megőrülnek, mert a kib*szott hormonjaik megőrjítik őket, de egy lány se néz rájuk? "Tanulj meg csajozni b*zdmeg!" -de mégis ki a ráktól? Apám sosem tanított... Bocsi, nekem valahogy senki nem mondta, hogy vagy meg kell nőnöm és tiszta izom kell, hogy legyek, vagy meg kell tanulnom csajozni kamaszkoromban és nagggyon gizdának és flegmának kell lennem (a magas IQ-szint nem előny ám!), különben abba a helyzetbe kerülök, hogy tapasztalatlan "lúzer" szűzfiúcska leszek, aki bármerre néz, képzett szexkirálynő csajokat fog látni, akik vén rókák, mert már régen elkezdték és nem állnak szóba magamfajta kisfiúkkal. Ezt hol kellett volna elolvasnom, az apró betűs részben? A természetnek, társadalomnak amúgy jó, hogy az agyatlan izomállatok és a cigányok 100-asával csinálják az utódokat, míg a visszafogott értelmiségieknek semmi nem jut, max. a k*rvázás, és a hülyék öröklik a Földet? Ezért imádják annyira a lányok az alfahímeket, hogy érvényesüljön a természetes kiválasztódás? Én egy alacsonyabbrendű fajt képviselek?


Miért marad elérhetetlen álom az, hogy egy olyan lányt találjak, aki egyszerre szép is és normális? Miért vannak a férfiak olyan nemi vággyal megátkozva, ami miatt depressziósak lesznek és miért olyan a társadalom, hogy nem lehet szabadon kiélni? MIÉRT?


Vagy az egy tündérmese, hogy a lányok normálisak és elfogadják a normális fiúkat? Én élek utópiában? Adjam lejjebb az igényeimet, menjek üresfejű k*rvákhoz?


Aláírás: egy utolsó, szerencsétlen, barátnő nélküli szűz (igen, tudom, hogy eszméletlenül nagy vesztes vagyok) lúzer, aki amúgy nem csúnya és értelmes, de az a kutyát nem érdekli.



A viszontlátásra! Ti jöttök!


2012. jún. 9. 20:05
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
76%

És most jobb neked, hogy sajnálod magad és nyafogsz?

Nem csajozni kell megtanulni. Csak oda kell menni és beszélni vele. Nem hülye szövegeket szajkózni, és nem makogni mint egy idióta. Odamész és beszélsz a lánnyal mint egy normális emberrel. Ennyi.

2012. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 sztbali ***** válasza:
86%
A világlátással, nincs bajod, mert én is így gondolom. A jó csajok mindig foglaltak. Ez mindig bejön. Csajozás nélkül esélytelen a dolog, ezért max. a szerncse segíthet az emberen. Rajtam segített. Válasz a kérdésedre: Azért foglaltak, mert az alfahím kategóriára állnak át a csajok; tisztelet a kivételnek.
2012. jún. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
61%
A lányok is küzdenek a hormonjaikkal néha, de ők még csak nem is kezdeményezhetnek, mert akkor le vannak k*rvázva. Nem igazán értelek. Hány éves vagy? Van valami végzettséged, munkád, lakásod? Hány lánynál próbálkoztál?
2012. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
81%

Igen, lúzer vagy, ahogy az a gyökér is akiről a belinkelt cikk szól. Na nem azért, mert szűz vagy, hanem azért, mert a sikertelenséged miatt másokat hibáztatsz, ahelyett, hogy magadba néznél.

Mielőtt kitalálnád, hogy én is "képzett szexkirálynő" vagy "izmos hústorony" lennék, közölném, hogy egy 21 éves, átlagos (valaki szerint jóképű), visszahúzódó, nem kigyúrt és nem is bulizós fajta, SZŰZ férfi vagyok.


Valóban van sok szép csaj, akinek a kigyúrt, üres műmájerek kellenek, de ezesetben általában a csajok is üresek. Olyan is előfordul, hogy a szép és rendes lány, akit kinéztél foglalt, elvégre ha valaki belül is és kívül is szép, az kelendő, hol itt a gond? Ha márcsak a számokat (lakosság) nézed, rengeteg olyan szép, mégis kedves, rendes lánynak kell léteznie, aki egy hozzá hasonlóan rendes, neki tetsző fiúra vágyik.


Azt visztont biztosra veheted, hogy ha így állsz hozzá az élethez, ilyen megkeseredetten és savanyúan, akkor senki sem lesz vevő a társadágodra, nemhogy a népszerűbb lányok.


Nincs a homlokodra írva, hogy szűz vagy, tehát ez, hogy emiatt nem állnának szóba veled, egy gyenge kifogás. Egy épeszű, magára valamit is adó nőnek elsősorban a belső értékek számítanak, persze emellett nem árt, ha ápolt vagy, adsz magadra, de a lényeg, hogy egy normális lány nem fog elítélni mert szűz vagy, vagy mert nem vagy társasági ember, hacsak utóbbi nem abban merül ki, hogy egy unalmas, humorérzék nélküli, begyöpösödött kis senki vagy, aki a szemét társadalmat és a világot hibáztatja csak mert eddig nem volt barátnője.


Úgyérzed, hogy mindent megtettél azért, hogy legyen barátnőd? Nem lehet, hogy egyszerűen töketlen vagy, és ezért könnyebb ilyen mondvacsinált indokokat találni, hogy nem vagy izomagy, nem vagy szexisten meg mit tudom én?

2012. jún. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
40%
Dióhéjban: looser vagy
2012. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
58%
Akinek az élete a szex körül forog az meg is érdemli. Komolyan mondom, nem állatok vagyunk! Ez az ember beteg volt, annak semmi köze a szexhez. És he meg tudod érteni akkor veled is bajok vannak. A normális fiúkat mindenki elfogadja, a gond ott kezdődik, hogy aki olyanokat ír mint te az nem teljesen normális... :D
2012. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
85%
Látom az idegeid már nagyon meggyötörtek... Tudod, igazából nem számíthatunk senkire, illetve nem várhatjuk el senkitől hogy foglalkozzon velünk, mert mindenki megteheti hogy azt választja hogy nem törődik velünk. Az egyetlen személy, aki garantáltan ott lesz melletted életed végéig és jó esetben szeret is, a te magad vagy. Miután megbékéltél ezzel a ténnyel, ami tudom, nem könnyű, nem fogsz ennyire haragudni a világra. Meg kell tanulni egyedül elérni a boldogságot és kiteljesedést, különben a lelkiállapotod mindig mástól függ majd. Ugyanis a boldogság belülről fakad... akár egy másik ember szerelme, törődése váltja ki, akár az hogy olyan dolgot csinálsz amit szeretsz, akár az hogy te próbálsz meg mindent megtenni önmagadért ami jóérzést kelt, bármi is álljon mögötte, a boldogság érzése benned születik. Vannak olyanok akiknek az sem elég ha van feleségük, családjuk, barátaik, jó munkájuk... És van aki társak nélkül, remete módon is képes jól ellenni. Ha a sikerességedet, talpraesettségedet, életrevalóságodat csupán azzal tudod mérni hogy még szűz vagy vagy sem, az neked tesz rosszat. Figyeld meg milyen lekicsinylően, bántóan beszélsz önmagadról. Utolsó, szerencsétlen, vesztes lúzernek nevezed magad. Egyáltalán nem az szűrődik le a dührohamodból hogy tisztelnéd és szeretnéd önmagad olyannak amilyen vagy. Próbálj meg ezen változtatni, és ne a körülményeidet hibáztasd mindenért. Rengeteg önfejlesztő irodalom van a piacon, ami segít egészségesen megítélni magad. Amíg ilyen marad a hozzáállásod, lényeges javulásra ne számíts, mert a legtöbb dolog fejben dől el.
2012. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=K2_MZDGDKo4 neked csak ennyit küldök és gondolkozz el a dalszövegen
2012. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:

"És most jobb neked, hogy sajnálod magad és nyafogsz?

Nem csajozni kell megtanulni. Csak oda kell menni és beszélni vele. Nem hülye szövegeket szajkózni, és nem makogni mint egy idióta. Odamész és beszélsz a lánnyal mint egy normális emberrel. Ennyi."



Ez tényleg működik... ha az ember jóképű és úgy néz ki, hogy megakadjon rajta a csajok szeme. Ha én, tök átlagos kinézetű gyermek odamegyek egy lányhoz, akkor pusztán ennyivel nem fogom meg. Itt jön képbe a csajozás.


Nem értek veled egyet. Aki sikeres a nőknél, annak mindig van valami trükkje.



"A lányok is küzdenek a hormonjaikkal néha,"


Akkor libidójuk nincs, mint a férfiaknak, akik pár naponta több száz millió spermát termelnek, ez tudományos tény. Ráadásul egy férfi drasztikusabb eszközökkel (alkoholizmus, önpusztítás vagy rosszabb esetben a környezet) vezeti le.


" de ők még csak nem is kezdeményezhetnek, mert akkor le vannak k*rvázva."


Nem igaz. Pláne a mai világban abszolút elfogadott, ha egy csaj nem túl nyíltan kezdeményez. Különben mindig a lány adja az első jelet, már ha bejön neki a fiú.


"Nem igazán értelek. Hány éves vagy? Van valami végzettséged, munkád, lakásod? Hány lánynál próbálkoztál?"


Tanuló vagyok, 20 éves. Sok lánynál próbálkoztam.



"Nincs a homlokodra írva, hogy szűz vagy"


Oda valóban nincs, de a tapasztalatlanság kiül az ember kisugárzására. Akárhogy blöfföl az ember, máshogy ül akkor az iskolapadban, amikor betéve tudja az anyagot és nincs félnivalója, mint akkor, amikor azt gondolja, hogy "ú, semmit nem tanultam, nyugalom, laza arc". A lányok ezt kilométerekről megérzik. Itt nem csak a szüzességről van szó, hanem a tapasztalatlanságról, úgy általában.



"Úgyérzed, hogy mindent megtettél azért, hogy legyen barátnőd?"


Mondjuk úgy, hogy a méltóság határán belül. Ha olyasmikra gondolsz, minthogy írjak szerelmes leveleket, menjek szerenádozni vagy szólítsak meg járókelő lányokat az utcán, akkor nem a válasz. Újabban csatlakoztam egy PUA-társasághoz, talán ez segít.


"Nem lehet, hogy egyszerűen töketlen vagy, és ezért könnyebb ilyen mondvacsinált indokokat találni, hogy nem vagy izomagy, nem vagy szexisten meg mit tudom én?"


De igen, lehet. A töketlenséget részben elismerem, az indokaimat viszont nem tartom mondvacsináltnak. De egy ideje dolgozom a töketlenségen is. Amitől ma így elpattant a húr, nos azt a csajt is megszólítottam, beszélgettem vele. Ha kell, tudok cselekedni.



"Dióhéjban: looser vagy"


De legalább tudok angolul, ellentétben veled. Javaslom keress erre rá: frequently misspelled words.


"Utolsó, szerencsétlen, vesztes lúzernek nevezed magad. Egyáltalán nem az szűrődik le a dührohamodból hogy tisztelnéd és szeretnéd önmagad olyannak amilyen vagy."


Én csak azt tanultam meg eddig, hogy az, amilyen vagyok, az SOSEM elég a lányoknak. Elég édesanyámnak, talán apámnak is, ami tök jó, de nem elég a boldoguláshoz. Nem hinném, hogyha mondjuk kamaszkoromban, amikor kevésbé voltam ilyen, találtam volna egy lányt, akkor valaha is eljutottam volna ebbe az állapotba.


"Próbálj meg ezen változtatni, és ne a körülményeidet hibáztasd mindenért. Rengeteg önfejlesztő irodalom van a piacon, ami segít egészségesen megítélni magad."



Rengeteg önfejlesztő irodalmat olvastam, a "Bízz magadban!"-t, "Legyél boldog tinédzser!"-t, Osho-t, Allan és Barbara Pease férfi-női különbségekről szóló könyveit és sok mást. Sok igazság van bennük, de sok közhely is. Nekem ennél több kell. Mondjuk egy élő példa az nem ártana, vagy valami olyan közeli családtag vagy barát (családtag jobb lenne), akire ezeket rábízhatom (vagy rábízhattam volna) és elég közelről ismer ahhoz, hogy közhelyeknél többet is adjon.

2012. jún. 9. 20:50
 10/57 A kérdező kommentje:
...vagy valaki olyan erről az oldalról, akivel érdemes megismerkednem. Pontosan ezért írok még ki ilyen kérdéseket, mert néha találok ilyen embert.
2012. jún. 9. 20:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!