Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy lány összevissza beszél?

Figyelt kérdés
A találkán azt mondta, hogy nem ilyennek képzelt engem, és nem tudja, hogy lehet-e köztünk valami, aztán levélben meg azt írta, hogy nem is volt ez olyan rossz, mármint a randi. Hogy igazodjak ki rajta? Netes társkeresőn ismertem meg!

2012. jún. 30. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Őhmm..valahogy én is így vagyok egy lánnyal..szóval örülnék én is egy ötletnek, h akkor most mégis mi lehet ezekkel a csajokkal?!
2012. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem maga a lány sem tudja eldönteni hogy mi van :)Várj vele egy picit, adj neki időt. Hogyha szeretne elmenni veled később is randizni, az már egy pozitív dolog :) Ha pedig nem, hát akkor keress valaki inkább hozzád illőt :)
2012. jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csokold meg es akkor mindnet megtudsz
2012. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 -=Koldus=- ***** válasza:
Hát ha a találka után azt írta, hogy nem volt annyira rossz, akkor sztem próbáld meg elhívni egy 2. randira. Ha belemegy akkor csak felkeltetted az érdeklődését és akkor még bármi lehet belőle.
2012. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Adj neki egy kicsi időt. de beszélgess vele. ne hanyagold el. ha még is azt mondta h nem volt olyan rossz akkor csak nem voltál vészes ;D esetleg kérdezd meg tőle, hogy szeretne-e még találkozni veled mert te nyitott vagy a dologra. vagy valami hasonló. 16/L ;) sok sikert
2012. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is egy találka előtt állok és pont ettől félek, hogy ő milyen lesz, illetve, hogy ő milyennek talál majd engem :S..

De jó neked, hogy már túl vagy rajta:D


Szerintem beszélgess vele még egy kicsit(gondolom nem a semmiért ment bele a találkába) majd hívd el megint..mond meg, hogy neked is tetszett a múltkori találka és szívesen megismételnéd a dolgot, ha ő is benne lenne:D

Szerintem nem mond nemet:) sok sikert!:)

16/L

2012. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak megérik benne az érzelem. Ne tökölj sokat.
2012. júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!