Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! A kisebb/közepes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A kisebb/közepes mell valóban tud izgató lenni? Van köztetek olyan, akinek kifejezetten ez tetszik?

Figyelt kérdés

Elolvastam egy pár kérdést és választ ebben a témában, fórumokat is, és azt vettem ki sokszor a férfiak válaszából, hogy tulajdonképpen csak megalkuvásként fogadják el.

Mindenhol azt írták, hogy ha kedves, rendes a lány, szép, csinos és arányos, akkor nem számít...Vagyis hogy nem törődnek vele hogy milyen a melle.

Na de van olyan férfi, aki nem csak elfogadja, de oda van a kicsi/közepes mellért, izgatja és jónak találja?

Nekem is ilyen mellem van, inkább átlagosnak számít. De nem akarom, hogy majd ha lesz párom, akkor csak megalkuvás szintjén fogadja el...

Illetve akik azt írják, hogy szeretik, csak jóindulatból írják, hogy növeljék a lány önbizalmát, vagy tényleg tetszik?

20/l


2012. jún. 30. 14:28
1 2
 11/20 ASOT ***** válasza:

igen, számomra leginkább a A kisebb/közepes mell az izgatóbb.


Egy nagy tőgye vagy egy 3-szorosra fújt légballon az nem izgató..dehát kinek mi

2012. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 rottingrabbits ***** válasza:
100%
Ahogy egyik angol cimboram megfogalmazta: "Anything more than a handful is a waste." vagyis minden ami nem fer a tenyerembe,folosleges. Teljesen igaz.
2012. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
persze hogy jobb,nekem legalábbis.volt már kis mellű és nagy mellű barátnőm is és megmondom őszintén engem zavart a nagy mell,főleg amikor lovagolt.meg mit kezdjek a nagy mellekkel szex?markolásszam?unalmas!és szerintem nincs semmi szerepe a szexben,amúgy is popsi centrikus vagyok!:)
2012. jún. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Hu, errol most eszembe jutott, hogy eppen ma delelott lattam egy lanyt, aki valami elkepesztoen aranyos volt, azota sem tudom kiverni a fejembol, oda kellett volna mennem hozza es megszolitani... neki tortenetesen egeszen kicsi mellei voltak, de valami hihetetlen vonzonak talaltam a lanyt es nem ugy nezett ki, mint aki a mellmerete miatt keseregne es magaba lenn zuhanva.


Ne haragudj, de szerintem eleg rosszul gondolkodsz a temaval kapcsolatban, szinte kipecezted magadnak a melleidet es attol teszed fuggove, hogy izgato lehetsz-e egy fiu szamara, vagy sem, azt pedig elfelejted, hogy egy lany rengeteg modon lehet vonzo es nem a mellmereten mulik a dolog.

2012. jún. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Köszönöm a válaszokat.
2012. jún. 30. 16:46
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor leírom mégegyszer :D

10 fős fiútársaságban voltam - hirtelen elfelejtkeztek rólam és az orrom előtt tárgyalták ki a csajokat.

Csakis az számít hogy ARÁNYOS legyen a tested.

Ha vékony vagy lehet pici cicid.

Ha husibb ahhoz már nagyobbacska illik.


Ennyire egyszerű.

Végülis logikus.

A természetben is az arányok fontosak.

2012. jún. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a nagy mell.Páromnak sincs nagy melle.Kb olyan kisebb almához hasonló,de szép kerek álló cicije van.Az szép és tetszik.De amúgy nem nagyon érdekel a mell.Én popsi párti vagyok:)Üdv29/F
2012. jún. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten ez tetszik, megalkuvás nélkül!
2012. júl. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Erre inkább az válaszol, akinek bejön a kisebb mell. Na én is ilyen vagyok. Nem a mérete fontos, inkább az alakja, de még sokkal inkább az, aki hordja. Van istennő kis mellel, de naggyal is. :)
2012. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
En is a kisebb, de formas mell hive vagyok!
2016. jún. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!