Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rontottam el?

Figyelt kérdés
Az van h van/volt egy legjobb fiú haverom. nem olyan fajta aki könnyen szerelmes lesz. és meglepődtem mikor bejelentette hogy szerelmes.Ráadásul belém. Azt mondta hogy én más vagyok mint a többi lány! és ezt még azon a héten 3-man elmondták.:| ki voltam borulva. egy időben én is többet szerettem volna aztán rájöttem hogy szeretem de nem szerelemből. Mit tegyek most? próbáltam hátha többet fogok érezni iránta nem ment. de tudom hogy neki nagyon rossz és evvel nekem is rossz mivel fontos nekem! :( evvel a barátságunknak annyi Sajnos:/ és mi lesz ezek után? ő volt az egyetlen barátom. most már az sincs! Segítseteek!!:'(

2012. jún. 30. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld neki beadni, hogy a barátság többet ér. :)
2012. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi ezen a problémádon segíteni nem tudunk, bocsi. beszélj vele, szerezz neki egy másik lányt, addig ne nagyon beszéljetek mert a fiú meg fog utálni ... :/
2012. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Üljetek le és beszéljétek át a problémát őszintén! Meséld el neki, hogy korábban Te is azt gondoltad, hogy többet érzel iránda, de végül rájöttél, hogy nem szerelemből szereted, csupán egy nagyon szoros barátság révén kialakult szeretetről van szó. Talán Ő is ráébred, hogy amit érez nem szerelem, csupán nagyon nagy szeretet irántad.


Egy őszinte beszélgetéssel talán megmenthető a barátságotok, ha pedig Ő tényleg szerelmes beléd kerüld egy kicsit, különben csak fájdítanád a szívét.

2012. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd azt neki, hogy azért vagy más, mert te is a lányokat szereted! :-) Mi van, ha csak simán kanos? ;-)
2012. jún. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!