Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy? Többi lent

Figyelt kérdés
Miért van az hogy a pasik képesek 5 perc alatt robbani? Tegnap előtt volt a Német_olasz meccs... Párommal fogadtunk ha az olaszok nyernek bekapcsolja a webcam-ot, ha a németek akkor (mind1 ez) :) és hát az Olaszok nyertek... szal bekapcsolta a kamerát, de láttam, hogy morcos... Kérdeztem mi a baj mert egészen a meccs végéig nem volt baja... Így gondoltam, hogy a vereség a gond. Majd 1 órán keresztül ment a cam és eléggé furcsán kezdett el viselkedni velem. Bökdösött szavakkal, mondatokkal stb. majd befejeztük a kamozást, de utána még beszéltünk... Majd amikor már kezdett sok lenni, hogy piszkálgat, kostolgat szavakkal beírtam neki kb 5x hogy nem az én hibám hogy a németek vesztettek majd amikor 6.-ra is beírtam leblokkolt :S ez volt tegnap hajnali 1-kor -.- és azóta még mindig blokkba vagyok, de tudom, hogy gép előtt van mivel látom, hogy olvasgat facebook-on meg ebben az másfél napban kb 15x belépett a facebookomra, mivel azt hiszi, hogy blokkolt és így más pasival dumálok. Pedig Nem. de könyörgöm srácok hogy lehet egy ilyenért bemorcizni? nem értem néha a pasikat.

2012. jún. 30. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert egy h-ülye f@sz. Hány éves? 15? Meg mi az, hogy belép a facebook-odra? Na én most hajítanám ki, hogy a lába sem érné a földet.
2012. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
21 :) -de megvan neki engedve hogy belépjen ^^ én is tudom az ővét szal ezzel nincs semmi gond ... inkább azzal, hogy leblokkolt...
2012. jún. 30. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem csak Rád vonatkozik, általános jelenség lett, hogy kamerán facebookon meg egyéb módokon számítógépen tartjátok a kapcsolatot. Ez nem egészséges mert sok félreértésre ad lehetőséget, akkor is összevesztek, és olyanokon amin és akkor ha személyesen együtt vagytok soha nem vitatkoznátok. Tehát beszéljétek meg, hogy ha hazamentek picit járja a maga útját mindkettőtök. Ne legyen kötelező megjelenés a kam előtt. Inkább sétáljatok a levegőn, hallgassátok a madarakat, Pesten a berregést.
2012. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, a facebookért seggberugni! Jelszavat változtatni!
2012. jún. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsi de ez egy f.sz! Hagy el a francba, és ha jönne utána könyörögni, hogy vedd vissza, rúgjál bele még egy jó nagyot, hogy felébredjen, és rájöjjön, nem csak őbelőle áll a világ!

28f

2012. jún. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Távkapcsolat és féltékeny típus... nem tudunk sokat együtt lenni a 400+-km miatt, de ezen kívül, hogy néha apróságokon berág... nagyon jól müködik a kapcsolatunk. Ha együtt vagyunk real-ban olyan mint egy angyal, de néha neten keresztül elég könnyen felhuzza magát dolgokon. :/
2012. jún. 30. 21:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt nevezed te működésnek?:D Azért angyal amikor együtt vagytok, mert épp akkor 100%-os kontroll alatt tud tartani. Nem egészséges, hogy belépegettek egymás facebookjába. Távkapcsolatban különösen nagy jelentősége van a bizalomnak, nálatok az ő részéről ebből semmi sincs meg. Ha meg neten beszélgettek, akkor legalább használjátok a jó öreg mikrofont, mert írásban minden félreérthetőbb.
2012. jún. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!