Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltöztem, és nem ismerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elköltöztem, és nem ismerek senkit, hol kezdjem?

Figyelt kérdés
Felköltöztem Budapestre és nagyon egyedül vagyok. :( Senkit nem ismerek, még csak most keresek munkát, tehát így kollégák sincsenek, semmi. 23L
2012. júl. 1. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
nem lesz könnyű.. főleg h egyedül vagy.. vigyázz nehogy átverjenek!
2012. júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Menj el szorakozo helyekre de nem ilyen nagy bulikra hanem kisebb kaliberu party ra es hatha felfigyel rad valaki vagy te is kerhetsz valakit tancolni
2012. júl. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 AndreaMariann ***** válasza:

találkozzunk,én is 23/L,én márciusban költöztem fel,és nagyon jó embereket ismertem meg.

ha szeretnéd,összefuthatunk,és legalább engem ismerni fogsz.:)

2012. júl. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tessék! Mondja valaki ezután, hogy a GYIK nem jó dolog!

Jó ilyet látni!

2012. júl. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nyugi pár nap/hét és nem lesz gond.

látod, már is akadt jelentkező :)

2012. júl. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyedül laksz? Mert lakótársakkal lehetne barátkoznod. A szülőhelyedről, közép vagy fősuliról biztos van olyan ismerősöd aki Pestre került, vedd fel velük a kapcsolatot.

Ez még akár munkakeresésnél is hasznos lehet. Milyen munkát keresel?

Lehet állásinterjú előtt a többi jelölttel is barátkozni.

Viszont mivel a szerelem/szex kategóriában tetted fel a kérdésed: netes társkeresők. Regisztrálsz, és dőlnek a pasik.

2012. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam egy évvel ezelőtt, azóta már változott a helyzet :) Ha gondolod írhatsz nekem is 24/L
2012. júl. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha pasizni akarsz írj :) :)
2012. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha munka kéne írj nekem! ;) ( Csak vicceltem. )


Na látjátok van itt minden már! :D

2012. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!