Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kosarat kaptam? Mit tehetnék? SOS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kosarat kaptam? Mit tehetnék? SOS

Figyelt kérdés
Van egy lány aki be jött nekem és elmondtam neki. Ő azt mondta nem akar kapcsolatot. És meg kérdeztem és mi az ami be folyásalhatja még? Azt írta nem vonzodik hozzám mint ffi-hoz. Mind ketten 25 évesek vagyunk. Írtam neki nem adom fel könnyen!
2012. júl. 1. 16:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ő érdkelt volna érte le tettem volna az üveget is no alkohol de így nincs értelme. Nem sajnáltatom magam de most is itt van egy üveg pálinka házi. Mit tennék le iszom magam. Én nem meg d ugni akarom őt.
2012. júl. 1. 17:56
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez a "Dugd meg!" nem a létező legelégségesebb megoldás ám minden esetben.
2012. júl. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz kelleni fogsz bárkinek is, ha olyan gyenge jellem vagy, hogy kapsz egy tök korrekt nemleges választ és már is az üveg fenekére nézel? Megsúgom a nőknek olyan pasi kell, aki határozott, kiáll magáért és a párjáért, akkor is ha baj van, nem pedig az alkoholhoz fordul az első bolhányi probléma után! Így egy alkoholista magányos barom leszel 5-10-15 és 40 év múlva is! Inkább szedd össze magad és ne a sebeidet nyalogasd, akkor talán van esélyed egy szemernyit jobb életre is! 22/L
2012. júl. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
ő miatta le tenném a piát, de ha ő nincs akkor mindek tegyem le? Volt 7 éves kapcsim együtt éltünk 8 éve iszok elég rendesen. voltam elvonon is de haza szöktem meg ilyenek. ugy hogy marad a pia szerintem.
2012. júl. 1. 19:14
 15/18 anonim ***** válasza:
Mert talán ha nem innál, lenne esélyed arra, hogy bárki is belédszeressen, míg ha egy piás, bűzlő, igénytelen alak vagy, úgy KICSIT kevesebb.
2012. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem az a baj. FFI-ként nem jövők be neki. És nem büzlök. :)
2012. júl. 1. 21:06
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem is mostanra értettem (hidd el a piától bűzlesz amúgy)... de ha az alkohol lesz a mindened, akkor szépen lerobbansz, igénytelen leszel és esélyét sem adod meg, hogy valaki abba szeressen bele, aki vagy. (Mert hogy egy alkoholtól bűzlő tisztátalan emberbe nem fog senki az is biztos!)
2012. júl. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Tusolok minden nap. De igazad van. 8 éve iszom. De most nem ez a lényeg a kérdésre koncentráljuk. köszi
2012. júl. 1. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!