Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha megláttok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha megláttok egy kopasz, körszakállas férfit, akkor mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 20:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tetszenek sem a körszakállasok, sem a kopaszok...
2012. júl. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy a po.fája úgy izzadhat, mint a lónak, a feje teteje meg ku.rvára le fog égni a napon.

Hallod, ebben az időben....?! (38 fok árnyékban.)

2012. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem jön be, úgyhogy semmit. 21/L
2012. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kis szolid az a körszakáll, és hozzá még ki is van gyúrva, akkor azt gondolnám róla, hogy nekem akkor pont jó. Ja, és nem árt, ha lent is kopasz. Vagy max. eegy nyhe bozót... Ebben a forróságban még meggyullad.
2012. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
61%
Na most már tényleg húzzatok a fenébe, lányok! Nektek semmi sem jó! Ha hosszú a hajam az a bajotok, ha rövidebb akkor az, ha kopasz, akkor meg az, ha szemüveges vagyok akkor az, ha alacsony vagyok és nem magas, akkor meg az, mindig van valami bajotok velem! Én már nem bírom tovább megőrülök, gyogyós leszek, begolyózom, süsü leszek, elmegy minden előttem! Húhhú,hehee, bublbubabaala! Megőrültem!
2012. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Utolsón befostam xDDD
2012. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!