Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után illik elhívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után illik elhívni valakit, mennyi idő után nem néz ki hülyének?

Figyelt kérdés
Mármint én mindig is úgy voltam vele, hogy kell egy kis idő, mittom 2 hét, amig érlelődik a dolog, de nem furcsa, ha valaki ukk mukk huk rögtön, vagy 1-2 nap alatt elhív valakit ?
2012. júl. 1. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
elhívni de hová?
2012. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem is betonozni... hanem randira. Azt hittem egyértelmű, de akkor még leírom azt is , hogy lányt elhívni.
2012. júl. 1. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre gondoltam, azért kérdeztem rá mert nem igazán értem miért kéne várni vagy 2 hetet. Szerintem akár egy hosszabb beszélgetés után ha továbbra is szimpatikus, akkor nyugodtan.
2012. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát mostanában én is így gondolom, eddig úgy voltam vele, hogy kell kis idő, amig "érlelődik a dolog" de mostanában ezen gondolkozok, hogy minek várok én annyit.
2012. júl. 1. 22:24
 5/5 anonim ***** válasza:
20 perc kb ha jól csinálod.
2012. júl. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!