Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akkor most tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akkor most tényleg bejövök neki, vagy nem? :/

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon bejön, na jó még annál is jobban. A legjobb barátnőm pasijának a legjobb barátja. Nem rég volt egy osztálykirándulás és teljesen belezúgtam. Másnap a barátnőm pasija (hívjuk B-nek) kiderítette h én is bejövök annak a bizonyos fiúnak (legyen L). Következő nap kihívott görkorizni L. Én kimentem, még jobban megismertem és így még jobban bejön. Eléggé "konzerv" (idéztem B-től), vagyis olyan izé, hogy csak van és csak azokkal beszél akikkel jóba van, viszont azokkal rengeteget. Mondanék még róla dolgokat, de az túl hosszú lenne. Szóval itt a nyári szünet. Nem találkozhatok vele annyit. Barátnőmmel elmentünk görkorizni, úgy, hogy már B-vel meg volt beszélve, hogy ők is jönnek L-el. 6-kor elindultunk, elmentünk L nagyapja felé, mert ő sokat van ott, láttuk h van ott egy pár ember az udvaron és eszegetnek. Velünk történt egy kis baleset (beleestem egy bokorba :D) és ezért 7-től egy kicsit később értünk oda. Ők már ott voltak. Mentünk egy kört úgy, hogy ők előttünk mentek, mi meg a barátnőmmel beszélgettünk, B észrevette hogy a kezemen van egy karkötő (amilyen a legjobb barátoknak van) és kérdezte, hogy: ...-al, mi? Én meg mondtam h igen. Egyébként ... egy fiú, aki a másik legjobb barátom és a fél suli azt hiszi, hogy meleg. Aztán L olyan érdekes képet vágott.(néha már komolyan attól félek, hogy azt hiszi, hogy nekem bejön ... vagy fordítva). Mentünk tovább aztán hirtelen B megáll előttünk L megy tovább. Megkérdezem B-t hogy hova megy , erre azt mondja, hogy haza.(nagyon jó, gondoltam magamba, még csak 10 perc telt el vagy annyi sem...) Mondta B, hogy menjek L után megvigasztalni még utolérem. (nem tudom, hogy komolyan mondta-e vagy nem, nem ismerem még annyira). Aztán elkezdtem gondolkozni, hogy lehet hogy nem is jövök be neki, mert csak úgy köszönés nélkül lelép meg ilyenek... Aztán kiderült, hogy megvolt beszélve hogy a barátnőm B-vel elmegy ma kettesben valahova de nem lett belőle semmi, a meleg , meg a családi izék miatt. Lehet hogy csak azért ment haza L mert B megkérte, mert tudta, hogy akkor én is rögtön hazamegyek, csak hogy kettesben legyen a barátnőmmel. Vagy azért mert vendégek voltak náluk vagy mi? Nem tudom, hogy most bejövök neki vagy nem. Egyébként mindenki azt mondja, hogy nagyon bejövök neki, de akkor miért ilyen?? Tudom, hogy ha úgy lenne akkor sem mondaná meg nekem, szerintetek megmondjam akkor neki én, hogy mi van? Légyszi válaszoljatok az összes kérdésemre :S
2012. júl. 1. 22:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Vagy lehet, hogy azt hiszi L tényleg, hogy ...-al van köztünk valami??
2012. júl. 1. 22:15
 2/13 KMJ ***** válasza:
Hát ez egy lehetetlen helyzet, olyan mint a szappanoperákban.
2012. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát eléggé, de most kinyomoztam, hogy azért ment el mert vendégek voltak. De akkor most lehet, hogy tényleg bejövök neki?
2012. júl. 1. 22:25
 4/13 anonim válasza:
Hihetetlen de velem is ez volt az alap szituáció!(még a "meleg barát" is)Én elmondtam "L"nek hogy mit érzek csak sajnos nálam rosszul sült el a dolog.De hidd el egy próbát megér:)
2012. júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 KMJ ***** válasza:
Kérdezd meg, és akkor közelebb kerülsz az igazsághoz.
2012. júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, csak én is olyan izé vagyok mint ő...
2012. júl. 1. 22:29
 7/13 anonim válasza:
22:27 vagyok.Én is nagyon visszahúzódó,(de barátok előtt megnyíló)természet vagyok mint L.De nem bírtam ki,erőt kellet magamon vennem és elmondanom mert úgy éreztem nem bírom tovább...Sajnos ezzel rosszabbat tettem magamnak..De soha ne add fel!!Neked mégg ott a lehetőség:D
2012. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha magamból indulok ki, szerintem lehet egy kicsit csalódott, hogy lehet h neked van valakid, ebből kifolyólag akár hihette azt is, amit te hittél, csak fordítva.

Szerintem a végét túlkombinálod, a pasik nem ilyen bonyolultak :D akkor már azzal is meg lehetett volna oldani, h elhív valahova, nem azt h köszönés nélkül elmegy, mert az nem is lenne rá garancia, h biztos elmész te is..

Beszélj vele! ;D


17/L

2012. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat, de azért még írhattok :D
2012. júl. 1. 23:00
 10/13 anonim ***** válasza:
BL döntő
2012. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!