Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is értelmetlenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is értelmetlenek manapság a párkapcsolatok és a szexkapcsolatoké a jövő?

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 00:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem és az én jövőm biztosan nem azé.
2012. júl. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dehogy. Az ember páros lény. A szexkapcsolatok csak olyanoknak felelnek meg, akik bizonyos lelki sérülések miatt nem képesek többre, és visszasüllyedtek az állatok szintjére, párosodnak. Nem azt mondom, h néha nem fér bele, de egy életre semmiképpen.
2012. júl. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Nem értelmetlennek mondanám, mert arra se tudnál válaszolni mi az élet értelme. Egyszerűen csak ritkák az igazi szerelmi kapcsolatok, nem csak jó vagy és legyünk együtt...
2012. júl. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. júl. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2012. júl. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Manapság? Miért, régen mi értelme volt? Egy szexkapcsolatnak mi értelme van? Ezekben nem értelmet kell keresni, hanem boldogságot. Ha valakit az tesz boldoggá, hogy valakivel összejárkál pusztán testi örömszerzés, kielégülés céljából, az (amíg nem csalnak meg senkit sem) érezze jól magát.


Én viszont személy szerint maradnék egy bensőséges, testileg-lelkileg mély, boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatnál.

2012. júl. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 AndreaMariann ***** válasza:
Úgy tűnik,mind a kettőnek van értelme.A Mai világban mind a kettő érvényesül.A Mai Világban.
2012. júl. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem, dehogy is! Nem szabad neki teret engedni,csak ritka esetben, és csak rövid ideig!


Hogy miért van ez a jelenség?


Média hatása: legyél önző, fogyasz, minden igényedet elégítsd ki, költs sokat a külsődre, a belső nem is létezik a média számára!


huszonéveseknél ez csak tapasztalatszerzés


vagy van olyan h vonzódnak, de semmi nem fogja meg a másikban


vagy érzelmileg sérültek, sok visszautasitás, csalódás és félnek az érzelmektől, és azt hiszik ezzel megvédhetik magukat


Nem kell minden trendnek bedőlni! A pasik nagyon erőltetik ezt a vonalat a csajokra, mert könnyen szexhez juthatnak befektetett energia nélkül is.

2012. júl. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Persze, a média káros, ebben egyetértünk. De én magamtól kezdtem ezt érezni, a saját tapasztalataim után, hogy végül is akiket rendes lányoknak hittem is valójában egy rib@ncok voltak és csak kihasználtak volna, ha időben nem kapcsolok és hagyom ott őket.
2012. júl. 2. 02:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Qurvára nem! Ez hülyeség!!!!!
2012. júl. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!