Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szakítsak a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés
A barátommal már egy éve együtt vagyunk, viszont én már nem szeretem, a kapcsolatunk más lett mint régen... Csak a megszokás miatt vagyok vele, de már mást szeretek, viszont nem vagyok képes megbántani és csak simán azt mondani neki hogy vége... Hogyan szakítsak vele hogy ne haragudjon meg rám és barátok ként folytathassuk?
2012. júl. 2. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Barátokként nem fogjátok tudni tovább folytatni szerintem, főleg, ha ő még szeret téged. Szóval biztos haragudni fog, és meg fogod vele bántani... De ez csak az én véleményem.
2012. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
a döglött kutyád is megtartottad?
2012. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

NEM LESZTEK BARÁTOK!!!


Igazából ott elb*sztad, hogy nem mondtad meg neki már az elején, hogy vége lesz, vártál, amíg nem jött a képbe más.


Egyszerűen mondd meg, hogy nem akarod tovább csinálni, mert nem megy. Kész.

2012. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Barátokként nincs tovább... Szépen óvatosan vezesd rá.
2012. júl. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Hát először is tuti ne mond el neki ,hogy még járásotok alatt beleszerettél másba :D És Mond meg ,hogy szerinted miért nem működik bla bla bla ,de ne várj sok mindent mert ismered azt a mondást ez a legyünk barátok után..:D Olyan mintha meghalt volna a kutyád de anyud azt mondja megtarthatod
2012. júl. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

és a nők csodálkoznak mikor a férfiak kiakadnak ha flörtölgetnek más pasikkal mikor ott vannak őmaguk...:D

nem lesztek barátok főleg nem így hogy más miatt hagyod ott

2012. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Pendulum92 ***** válasza:
22%
Először kezdd hanyagolni, mikor ez feltűnik neki legyél vele kedvetlen, legyen mindig más dolgod találkozás helyett, ez a megszokott!
2012. júl. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
irj rá facebookon, töröld le, zárkózz be és igyál egy fél liter tejet
2012. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Pendulum92 Nagyon szépen köszönöm a választ :)

utolsó... köszi jót röhögtem :D

2012. júl. 2. 21:20
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ..:)
2012. júl. 2. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!