Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Égető érzés szex közben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Égető érzés szex közben, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Régóta vannak felfázásos tüneteim, például pisilés vagy valamilyen erőlködés után is égő fájdalom. És sokszor van, hogy ha lefekszek a barátommal égető érzést érzek belül és a hüvelyem körül. Már körülbelül egy éve vannak ilyen "tüneteim" és már nagyon kellemetlen, hogy nem élhetek normális nemi életet emiatt!:(

Köszönöm előre a segítséget!!


2012. júl. 3. 10:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Gyulladásra tippelnék vagy valami gombára.. amit nyilvános wcken és sok egyéb helyen is össze lehet szedni menj el nőgyógyászhoz ad rá kenöcsöt vagy kupot és pár hét mulva rendbe jössz
2012. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Dokinál voltál vele? Lehet, hogy fertőzés, hüvelykúpot fog majd felírni.


28/n

2012. júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
És ha régóta van már ez akkor főleg doki ezzel inkább ne játssz később még megbánhatod ha szövödményei lesznek..
2012. júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz. Fertőzés vagy gomba lehet
2012. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nagyon régóta járok orvoshoz ezzel, voltam vizeletvizsgálaton is, ultrahangon, de nőgyógyászhoz még soha nem küldtek, gondoltam ha az orvos azt mondja nem kell mennem, akkor csak ő tudja jobban...Vény nélkül nem lehet kapni valamilyen kenőcsöt erre?
2012. júl. 3. 10:48
 6/28 anonim ***** válasza:
menj el nőgyógyászhoz!
2012. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Uristen milyen okos orvosok vannak... menj el egy másikhoz elöbb utobb csak felirják az a kupot vény nélkül nem kapható
2012. júl. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Ajanlatos el menned a nogyogyaszhoz mert (siman nem bir el mulni ha pl van valami baci ott es ha ovszer nelkul szeretkeztek at terjed a parodra neki semmi baja nem lesz elvileg de ki sem birsz belolle gyogyulni mert a parodd meg visza adja ... 1 Volt baratnomnek volt valami ilyen ize es en is kaptam gyogyszert ra meg o is es utanna minden happy volt :) szoval jobb el menni a nogyogyaszhoz 23 F
2012. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Igazából azért se mentem nőgyógyászhoz eddig, mert volt már szerintem ugyan ez, 10-12 éves koromba is, ugyanúgy fájt pisilés után meg ha sokáig nem mentem pisilni. Ugye akkor meg még nem éltem nemi életet, így hát úgy gondoltam, hogy kizárt, hogy valamilyen hüvelyi fertőzés vagy hasonló legyen. És nem egy orvoshoz jártam, mert volt amikor ez, máskor meg az rendelt. Meg voltam már más kórházban is. (Bekültek pestre ultrahangra) Ez volt olyan 11 éves koromban.
2012. júl. 3. 11:00
 10/28 anonim ***** válasza:
Lehet h a doki azt hitte h van annyi eszed h egy ilyen dologgal már jártál a nőgyógyásznál, ugyanis az kéne legyen az első
2012. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!