Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a baj hogy 19 éves leszek és még soha nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Még kialakulóban se volt soha! Kezdem már feladni! :(

Egyszerűen szerintem nem tetszem a lányoknak! pedig szerintem nem vagyok egy csúnya gyerek, sportos testem van, és az arcommal is minden rendben van :)

de még az is a baj hogy nem merek oda menni egy lányhoz sem

félek a visszautasítástól :(

magányos is vagyok mert nem is foglalkozik velem egy lány se :(

segítsetek!!



2012. júl. 3. 12:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

nem merek oda menni egy lányhoz sem" <--- ez a baj


nem vagy csúnya, sportos vagy akkor igazából miért nem próbálkozol? visszautasítanak? na bumm, millió egy lány van még, persze azt gondolod mondani könnyű, de ha megteszed rájössz tenni sem sokkal nehezebb :D

2012. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell sírni, oda kell menni idegen csajokhoz és beszélgetni velük, megkérdezni hány óra stb. Tudatosítsd magadban, hogy nem neked kell küzdeni a nők kegyeiért, hanem egyenlő felek vagytok. Szóval nem kell izgulni, csak természetesen, semmi idióta csajozós duma, mert az értelmesebb egyből átlátja, a hülye csajok meg kinek kellenek? Lényeg, hogy semmiről nem késtél le. Én 19 évesen feküdtem le először lánnyal, azóta pedig megismertem pár lányt. :D

27F

2012. júl. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

hát igen csak nem tudom melyik lányoknak tetszek :)

mert amikor valamelyikre ránézek akkor ő nem néz visza rám :(

2012. júl. 3. 12:39
 4/18 anonim válasza:

ne félj a visszautasitástól, mert 100 ból biztos legalább 50 lány azt várja hogy valaki szóllitsa már le mert magányosak.... fontos, hogy nyitott légy és ismerkedj, ne félj meghozza a gyümölcsét!


Sok sikert!

2012. júl. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a segítséget :) majd most már próbálkozok :) csak hát rossz látni az ilyen 16-17 éves kis emós fiúkat akiknek bomba csajaik vannak
2012. júl. 3. 12:41
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Az előzőnek igaza van! Menj el valahova (ha Bp-n élsz, akkor a tőled legtávolabbi kerületbe), és ülj be egy kajáldába. Aztán ha egyedül van egy lány, aki tetszik, menj oda hozzá, és mondd ezt:

-ocsi nem akarok tolakodó lenni, de egy haverommal megbeszéltük, hogy itt találkozunk, de most lemondta, és van egy rahedli kajám. Meghívlak/együnk együtt, stb.

Vagy vmi hasonló!


(Egyébként küldenél képet magadról? :))

2012. júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem semmivel sem vagy elkésve! :) Próbálj meg ismerkedni, kezdeményezni kapcsolatokat, s ami a legfontosabb legyél bátrabb egy picit és legyen önbizalmad! Biztosan van olyan lány, akinek tetszel! Így elsőre kis szerény srácnak tűnsz, van, akinek ez bejön ;) Sok sikert!:)

19/L

2012. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen hogy segítetek nekem ez sokat jelent :)

igen tudok küldeni képet csak hol? :)

2012. júl. 3. 12:47
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne szerencsétlenkedj már! Igenis próbálkozni kell! Ha visszautasítanak, akkor mi van? Semmi! Egyszer össze fog jönni, ha tényleg nem vagy gáz!
2012. júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
töltsd fel a képet képfeltöltés-re, aztán a linket másold be ide ennyi:D
2012. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!