Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már igazán őrülten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már igazán őrülten szerelmesek? Mi lett belőle?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor semmi másra nem tudsz gondolni, csak a másikra, várod hogy láthasd,lesed a telefont hogy írt-e..

Hogy bármit megtennél csak hogy egy pillanatra is vele legyél.

Éreztetek már ilyet? Mi lett belőle?



2012. júl. 3. 15:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen! Pofáraesés!
2012. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Volt. Nem lett belőle semmi. szó szerint. van az úgy, hogy akárhogy szeretsz valakit, az a valaki tesz rá..:) ilyenkor túl kell lépni. meg is történt, és boldogan élek :)
2012. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen voltam. Mi lett belőle? Pofáraesés meg szenvedés.
2012. júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Felőröltük egymást... A folytonos ragaszkodással egymás agyára mentünk, heveseket veszekedtünk, aztán békülős szeretkezés, a következő pillanatban meg már sírt valamelyikünk... :D Mai napig őt tartom a lelki társamnak, mert lelkileg félelmetesen együtt voltunk... Épp ezért fájt a szakítás 10 hónap után. Első szerelem volt. Utána hónapokig várt rám a suli előtt, hazakísért, képtelen volt elfogadni hogy vége... Nekem is nehéz volt.
2012. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hiába szereted a másikat kívánod minden porcikáját megtennél érte bármit TE,neki sose leszel jó....
2012. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Persze, volt. Egy csodálatos pár év után megcsalt, nem is értem, miért. Tehát pofáraesés. :-(
2012. júl. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
levegőnek fog nézni aztán jön a pofára esés...
2012. júl. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
ja, most úgy érzem "őrülten szerelmes" vagyok és hogy mit lett belőle? Hát, eddig egy szinte tökéletes kapcsolat :D
2012. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

3x.

2x csúnya pofára esés, most meg álomszerű kapcsolat. Na jó, nem vagyok elrugaszkodva a földtől, ő sem tökéletes, de nem hittem, hogy valaha is jut nekem úgy pasi, hogy én ennyire szerelmes lehetek belé és még viszonozzák is.

21L

2012. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, voltam...házasság lett a vége! És még mindig őrülten szerelmes vagyok és napról napra jobban!
2012. júl. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!