Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gáz egy kicsit?

Figyelt kérdés
Ha kiírok egy ide egy kérdést, ahol mellék infoként közlöm(a kérdés miatt muszáj), hogy jó csaj vagyok és sok pasim volt már, akkor a kérdés kiírása után, ha elmegyek itthonról fél órácskára és visszajövök, vagy 5-8 üzenetem van, hogy hogy megb*sznának meg mindenki ismerkedni akar. Csak nekem jön ennyi levél?? Volt hogy egyszer képet mutattam és a srác azóta is írogat, már 5-6 levél jött pedig nem is válaszolok rá...

2012. júl. 3. 18:46
1 2
 1/13 anonim válasza:

megb*sználak

23/F (30cm neger f*sszal)

2012. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

az a gáz hogy nagyképű vagy


én szebb vagyok nálad nagyok a melleim és szép kerek a fenekem

2012. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

nem vagyok nagyképű.. lehet, hogy szebb vagy nálam, és?

amúgy meg fiu vagy sztem

2012. júl. 3. 18:48
 4/13 anonim ***** válasza:

igen van férfi nemi szervem és de én lánynak vallom magam szexi csibének


19L

2012. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
GOD... why?... :DD xd
2012. júl. 3. 18:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Eléggé egoista vagy ez alapján... nem is érdemelsz jobbat.
2012. júl. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Én férfi transzvesztita vagyok (van farkam és szép kerek mellem), dugunk?

24/T (transzvesztita)

2012. júl. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Őszintén, te milyen következtetéseket vonnál le a kiéhezett szórakozni vágyó kanok helyében??? Jó csaj vagyok, és sok pasim volt=Na végre, itt egy jó csaj, aki dugható is ráadásul. Tegyünk egy próbát.
2012. júl. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
de miért ezen az oldalon? itt kérdéseket kell feltenni...
2012. júl. 3. 18:55
 10/13 anonim ***** válasza:

Veszélyes, ha egy kiscsajnak ekkora arca van! Az sem a legjobb, ha semmi önbecsülése nincs, de az egoistáktól falra mászok! Akárhogy csűröd-csavarod ezt a kérdést....

Vegyél kicsit vissza, légy szerényebb és ne légy ennyire énközpontú és akkor nem fog ennyire fájni a sok levél, mint most!

2012. júl. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!