Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szeretnék barátot, de elég válogatós vagyok?

Figyelt kérdés
Próbálkozok, de azok közül akikkel össszeakadtam, nem tetszett senki.
2012. júl. 4. 08:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Próbálkozz tovább.
2012. júl. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem kell tovább várnod, én vagyok a te megváltód! :D
2012. júl. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Haha, hát nyílván, én pont ràd vártam, lejebb kéne adnom az igényeim, de nem tudom, hogy össze tudnék e olyannnal jönni aki nem jön be
2012. júl. 4. 08:13
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha beengeded, bejön, hidd el nekem! :D
2012. júl. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Miért kellene lejjebb adnod az igényeidet?

Mondjuk amennyiben egy tökéletes testű, jóképű, gyönyörű szemű hercegre vársz, aki igazi macsó, de kedves és érzelmes is, csak te létezel számára és a tenyerén hordoz, jó anyagi körülmények között él, hiper-szuper okos és értelmes is, és még ki tudja hány követelménynek megfelel, akkor valóban, le kell szállnod a földre...

2012. júl. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mutass képet,hogy milyen férfiak tetszenek neked !
2012. júl. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
én eszméletlen válogatás vagyok...most 17 éves koromra úgy gondoltam ideje összejönnöm valakivel és mivel eddig elég sokan próbálkoztak, összejöttem az egyik sráccal. annyira nem tetszik, de azért aranyos.
2012. júl. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kuldtem privit.:D
2012. júl. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

feltehetnél magadról egy képet, vagy küldd el priviben, megmondom őszintén a véleményemet. lehet, hogy túl magasak az igényeid, és nem vagy elég szép ahhoz, hogy egy adonisszal járhass.


mellesleg én is pont így érzem magam, hogy egyik csaj se tetszik igazán, olyannal meg nem szeretnék járni, aki nem az esetem, csak azért, hogy legyen valakim. igaz szoktak próbálkozni iskolából, meg szórakozóhelyeken néha, de nem vagyok annyira a gyors kalandoknak a híve.


18/F

2012. júl. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb rájössz, hogy ha túl sokat válogatsz, akkor a végén egyedül maradsz!
2012. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!