Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha nagyon megkedvelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha nagyon megkedvelnétek egy lányt virtuálisan, zavarna, hogyha az alakja nem tökéletes?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nyár óta folyamatosan próbálok interneten ismerkedni. Jól megy, legalább öt szuper fiúval tartom már folyamatosan a kapcsolatot. Elég tapasztalt vagyok virtuális kommunikáció téren, és vannak bizonyos módszereim is. A legfontosabb az, hogy nem árulom el a nevemet, és nem küldök magamról olyan képet, ahol a teljes arcom látszódik. Már ott tartunk, hogy abból az öt srácból kettő állítólag szerelmes belém, és az egyik nekem is kezd komolyabban megtetszeni. (természetesen már tudok róla mindent.) Találkozni is szeretnének velem. Minden harmadik mondatuk az, hogy küldjek már nekik képet, mert meghalnak a kíváncsiságtól.


Az a helyzet valójában, hogy NEM MEREK nekik képet küldeni az miatt, mert túlsúlyos vagyok. (10-15 kg.) Nem kövér, inkább duci, ami inkább az arcomon látszik meg jobban. Mentségemre mondom, teszek ellene, de az erős csontúság egész életemben kísérni fog, mert családi vonás. Emellett nem vagyok igénytelen, és sokak szerint nagyon aranyos "pofikám" van.


A legnagyobb félelmem az, hogy mondjuk mind az öt ember le fog tiltani, vagy csalódni fog bennem. Főleg ha az, aki elkezdett tetszeni nekem. Azt nem bírnám ki.


2012. júl. 4. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért hülyíted őket? Mondjuk a srácok se semmik, beleszeretnek egy lányba, akiről azt sem tudják hogy néz ki, és mi a neve. Mintha valami chat sex bottal beszélgetnének.


Küldj képet, vállald fel magad. Gondolj arra hogy az utcán sokkal többen látnak, mint az interneten. Ha mind az öt csalódik, akkor a hatodikkal meg így kezdj: Szia, XY vagyok, és így nézek ki. Ha kellesz neki, akkor tudod, hogy partner. Ha nem, akkor meg lelép, de senki nem hülyíti a másikat, és nem fog senki sem láthatatlan emberekbe beleszeretni.


Vad világ ez...

2012. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 okoska31 ***** válasza:
100%

Nagyon nem vagy profi a kommunikációban - mert megtévesztésen, illetve titkon alapul.

Már réges-régen kellett volna küldened képet magadról.


Persze előfordulhat, hogy tényleg a lelkedbe szerettek bele, mint ahogyan az is, hogy a külsőd nem is annyira rossz, ahogy Te gondolod (sőt, jó is lehet) - és nem lesz gond a képek megosztása után.


Küld el a képeket, és reménykedj, hogy az sem derül ki, hogy tartósan ismerkedsz 5 sráccal egyszerre.

Ja, és ha aki megtetszett össze is jön, akkor építsd le a másik 4-et.

2012. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kösz a kérdést. Újabb információkat tudtam meg miért olyan az internetes társkeresés amilyen.
2012. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10-15 kiló plusszal lehet olyan képeket csinálni, amin nem látszik annyira a túlsúly. Valami előnyös ruha, az arcod is lehet sminkkel, hajjal vékonyítani. Ugyanezek az első talira is jók.
2012. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!