Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Majus 17ike ota nem jott meg. A baratommal megvolt kb 4x gumi nelkul. Van cisztam,de mar szettem ra gyogyszert kb 1 honapig. 16 eves vagyok... fejlodesbe vagyok meg ilyenek persze ...

De ez mar durva szerintem hogy 2 honapja nem jott meg.

Nem szedulok,nincs hanyingerem,nem vagyok kivanos, se semmi ami arra utalna,hogy terhes vagyok,csak az,hogy 2 honapja szinte nem jott meg.

Csinaltam 2 napja tesztet negativ lett. Orvoshoz nem szeretnek menni amig nm vagyok biztos benne,hogy baj van..mert anyukam kinyir..


2012. júl. 5. 01:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Negatív a teszt --> nem vagy terhes. Bár azért még egy teszt nem árt.

És nem kellene gumi nélkül kefélgetni, és akkor nincs para..

2012. júl. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
46%
nem az a durva hogy 2 hónapja nem jött meg,hanem az hogy 16 évesen kefélsz össze-vissza és annyi eszed sincs hogy védekezz(a barátommal meg volt 4x gumi nélkül),szóval én csak gratulálni tudok.és a hab a tortán a helyesirás,ami alapintelligencia lenne,de nincs...
2012. júl. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Azonnal menj orvoshoz, mert ez mindenképp a cisztád lesz, szóval ne aggódj, nem vagy terhes.


Azért néha utánaolvashatnál egy-két dolognak. Gondolom, a cisztára nem is gondoltál, mert gyógyszert szedsz. Pedig az lett volna az első gyanúm a terhesség mellett. Menj el, mert így csak magadnak ártasz vele, legközelebb meg védekezz, ne a teszt legyen az első dolog a kezedben, aminek köze van a szexhez. Ha már dokinál vagy, irass fel magadnak fogamzásgátlót, bár szerintem azt neked még csak szülői felügyelet mellett lehet.

2012. júl. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Lea82 válasza:

1. Ha 16 éves vagy, akkor bátorkodom feltételezni, hogy jártál nyolcadik osztályba, amikor anatómiát tanítottak.

2. Az, hogy képes voltál védekezés nélkül szexelni, mutatja, hogy teljes mértékben alkalmatlan vagy még a dologra - mármint agyilag.

3. Nem értem, miért vártál két hónapot... Mikor akarsz elmenni dokihoz? Amikor már szülni készülsz???

4. A teszt nem 100%-os. Alapból a reggeli első vizeletből "illik" csinálni, de még az sem 100%.

És végül 5. Remélem, anyukád tényleg kinyír, mert megérdemled. Isten ments, hogy az ennyi ésszel megáldott emberi lények szaporodjanak. Édesanyád helyében durván égne a pofám a kölyköm miatt!!!

2012. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat.. ku*vara nem voltam kivancsi a beszolasokra,csak tanacsot akartam kerni. 4x volt meg gumi nelkul. es nem elvezett belem. orvoshoz meg anyammal mehetek csak,ami megint problemat okozna mivel,hogy o csak 2 alkalomrol tudd..a tobbi gumival volt. de tenyleg semmi elojele nincs a terhessegnek,csak az,hogy nem jott meg..
2012. júl. 5. 22:23
 16/18 anonim ***** válasza:
nekem egyszer a 48ik napon jott meg ugyanebben a szituacioban:)ilyenkor mar az is a gond,hogy stresszelsz a dolog miatt es ezert meg kesobb fog megjonni..ugyanis a stressz meg az idegeskedes keslelteti a mensturaciot:)de ha nagyon aggodsz egy nogyogyaszhoz egyedul v a baratoddal s elmehetsz:)
2012. júl. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
en ugytudtam egyedul is mehetsz nogyogyaszhoz...8-)vagyis osztalytarsam egyedul ment pedig nem volt 18...
2012. júl. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nincs jelentősége, hogy négyszer vagy kétszer csináltak meg gumi nélkül. Egy is elég. Azonnal fogd fel anyádat és menjetek el orvoshoz, mert ennek komolyabb okai is lehetnek, s talán nem kell részleteznem, hogy abból is nagy baj lehet. Nem valószínű, hogy kinyír anyukád bármi is lesz a végeredmény, de az biztos, hogyha maradandó betegséged lesz, mert időben mentél dokihoz, akkor egy életre megkeseríted az életét.

Azon már nem tudsz mit tenni ha most terhes vagy. Ha halogatod a tényt, azzal ez nem múlik el. De egy esetleges egyéb problémát orvosolni kell. Van még kérdés?

2012. júl. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!