Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én 110kg lány vagyok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 110kg lány vagyok, a barátom 55kg. Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 11:53
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"ez a nő a képen kórosan elhízott?Mert akkor én is tényleg az vagyok"


Atyaúristen, neked most komolyan nem világos, hogy 110 kilóval kórosan elhízott vagy-e? IGEN! Ennyi kiló RENGETEG egy nőnek, magasságtól függetlenül is.

2012. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Csak azért linkeltem a képet,mert kb úgy nézek ki mint a az a nő,csak picit szélesebb csípővel és vékonyabb derékkal...és nem hinném hogy ő kórosan elhízott.
2012. júl. 5. 15:28
 33/35 anonim ***** válasza:
ez a nő tuti nincs 110 kiló. ne szépítsd már, ha nem fogadod jól a kritikát, minek kérdezed meg? igen gáz.
2012. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam hogy ez a nő 110 kiló,hanem azt hogy ilyesmi alakom van.Na mindegy,a normális válaszokat köszönöm,a bunkók meg húzzák le magukat.
2012. júl. 5. 18:00
 35/35 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést? Miért lenne gáz? Ha a barátodat nem zavarja akkor nem gáz. Ha így ismert meg akkor az azt jelenti, hogy így is tetszel neki. Ha később híztál elabból lehet gond, mert nem ilyennek ismert meg.

Szégyenkezned nem kell miatta, de ettől függetlenül érdemes lenne lefogynod, mert 110kg az tényleg sok és egészségügyi problémákhoz vezethet.

A külsőt nem kg-ban mérik. Láttam már olyan 100kg körüli lányt aki olyan szép volt, hogy nem zavarna a súlya és láttam már olyan 45kg-osat aki akkor sem kéne ha fizetnének érte.

2012. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!